Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csókoljam meg? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csókoljam meg? Nagyon tetszik egy férfi. A héten látom őt utoljára (nap mint nap). Már két hete nagyon vágyok rá, hogy megcsókoljam, szinte fáj, hogy nem teszem meg.

Figyelt kérdés

Szóval a héten, amikor utoljára látom, nem tudom, mit mondjak, vagy tegyek, hogy megcsókolhassam. Ha mondanék valamit, az érzésem lenne, amit fentebb is írtam, hogy úgy érzem, muszáj megcsókolnom, de nagyon félek a visszautasítástól. De ha csak egyszerűen megtenném....? Jaj, úgy érzem magam, mint egy kis fruska. Segítsetek légyszi, adjatok ötletet!!

Előre is köszi! 28/N


2009. máj. 26. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj semmit?
2009. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Csak annyit mondj, hogy ezt már hetek óta ki akarod próbálni, majd csókold meg. Vagy fordítva =)
2009. máj. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Előbb csókold meg és utána mond,hogy e haragudj de nem bírtam már tovább,hogy ne csókoljalak meg.Meglátod lesz folytatás...:D

Na persze ezt csak akkor tedd meg ha a pasinak nincs senkije!

2009. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

Azt fogom tenni. Először megcsókolom, aztán megmondom. Látjátok, ez eszembe sem jutott. Nagyon oda vagyok, meg vissza....

Most nincs senkije, de remélem lesz ;)

Még egyszer köszi mindenkinek!!!

2009. máj. 27. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!