Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Élőben vagy online ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben vagy online ismerkedtek leginkább?

Figyelt kérdés
Arra lennék még kíváncsi, hogy ha élőben nem nagyon tudtok/mertek kezdeményezni, ilyenkor fordultok-e a virtuális lehetőség adta ismerkedéshez?
2012. jan. 15. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, elég felnézned a társkeresőkre, dugig vannak, tehát ismerkednek online :)
2012. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hipertroll ***** válasza:
A wowban a legjobb ismerkedni.
2012. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
élőbe jobban szeretek, ha neten dumálok ott jobban izgulok ,hogy miért azt nem tudom...
2012. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A buszon a legjobb ismerkedni. A szép lány mellé odaülsz és elkezdtek beszélgetni. Ő nem tud elrohanni sehova, lévén te ülsz kívül, így ha nem bunkó, akkor ő is benne van a kommunikációban, így leszállás előtt elkérheted a telefonszámát esetleg és ha nem bunkó, akkor megadja. Sima ügy, eddig vagy 10x bevált nálam.

22F

2012. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és milyen szöveggel mész oda hozzá ? :D
2012. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért elég merész, hogy ha nem adod meg a számod, akkor bunkó vagy. Én mindig tisztelettudó és kedves vagyok, de a számom nem publikus, főleg ha nem akarok az illetőtől semmi továbbit.
2012. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
online, de csak ha írnak nekem, nem szoktam kezdeményezni 21L
2012. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Morzsa ***** válasza:
Az online ismerkedésből nekem soha nem lett komoly kapcsolatom,csak laza,pedig én komolyan gondoltam,viszont itt sokan csak szórakoznak mások érzéseivel.
2012. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Élőben. Közösségbe járok, és ott :) Akkor rögtön látom, hogy az illető fiú más lányokkal hogyan viselkedik, én ebből szoktam következtetéseket levonni (pl. ha mindenkivel bunkó, csak velem nem, az nem OK). Meg ugye írogatni bárki tudhat szépeket, élőben már fel is kell emelnie a hátsóját néha, ebből jobban látszik, hogy milyen is az illető.
2012. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!