Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hahó valaki . Hogy van ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hahó valaki . Hogy van ez a randizás dolog? Na&a kapcsolat?

Figyelt kérdés

hogy alakul egy kapcsolat a randizásból ,most komolyan ?? mert nekem nem megy valami zökkenőmentesen eddig :S


Írjon le nekem valaki egy kb normális esetet ..onnan h megbeszéltük h kapcsolatban vagyunk ..


pl ilyenekre gondolok ..:

-megbeszéljük h mikor találkozunk

-jön magától h mikor

-lemondja miért mondja le dillema

-ki irányít hogy a jobb ..


áhh én se értem ,mind1.


2012. jan. 11. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Tehát most arra vagy kíváncsi hogy hogyan zajlik egy kapcsolat onnantól hogy "hivatalos"?
2012. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
nézd. még soha nem volt randim, mégis kapcsolatban élek már 3 és fél éve. ez nem kamu. szoktam trollkodni eleget, de ez így van.
2012. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szabályokat kell követni, hanem mint két jóbarát lenni egymás mellett, annál meg jön ahogy érzitek. Vagy talán a barátaiddal is taktikázgatsz?
2012. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

dehogydehogy ..-csak én nem értem :( és kicsit elszomorít ..


elvileg kapcsolatban vagyok ..de mégsem érzem a belső biztonságom ebben ..

ma pl másfél órával randi előtt vmi intézni való miatt lemondja ..ok lehet vis mayor ..-de nem esett jól ..és kezd elmenni az egésztől a kedvem ..más dolgok miatt is ..



komolyan olyan ez mint a fogyasztói társadalom h van kedvem bemegyek a boltba tejet venni megnézem mi van a polcon ..- jahh csak h itt emberekről beszélgetünk ..


ha teszem azt háború lenne és nem lenne egyértelmű a láthatás gondolom mindet elkövetne ..-de igy olyan érzésem van h minden egyértelmű számára ,és ezzel a le van tudva dolog .


Amúgy az ironikus ..h ő mondta h kapcsolatot akar velem ..mert én bár megszerettem ..túl voltam már azon h túllelkesedjek (felesleges)

2012. jan. 11. 21:44
 5/9 A kérdező kommentje:

Tehát most arra vagy kíváncsi hogy hogyan zajlik egy kapcsolat onnantól hogy "hivatalos"?


igen ez érdekelne leginkább .köszönöm .

2012. jan. 11. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a baj szerintem,hogy még nem vagytok együtt régóta,illetve még kevés "randi/találka" volt.

Nálam úgy szokot történni,hogy elhívnak valahova.Elmegyek,felöltözök szépen,eldumálunk,iszunk-eszünk.Ha minden jól megy csók a vége.Ha nagyon jól megy bumm együtt is alszunk és másnap reggeltől már folytatjuk amit az elején.Találkák,együttalvás,programok....Igazából nálam ha eljutunk a szexig,akkor az már biztos párkapcsolat.Olyan mondjuk még nem volt,hogy hetekig-hónapokig találkozgattam valakivel,akivel még csók sem volt....

2012. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mi a szexen már túl vagyunk ..-ezzel nincs is baj ..nem az a szint ez h most emiatt ez hátráltatná a folyamatot ..inkább csak mégse gördülékeny ..nem érzem a kellő lelkesedést .. és ez elbizonytalanít kicsit ..
2012. jan. 11. 22:11
 8/9 A kérdező kommentje:
ja és nagyon köszönöm h írtál !!
2012. jan. 11. 22:12
 9/9 anonim ***** válasza:

mi minden nap együtt vagyunk jóformán. Lassan egy éve:)

-filmet nézés

-séta

-pihenés(délutáni romantikus együtt alvás)

-van hogy leteper és "megkínoz"(csikizés, bökdösés)

igazából mi nem nagyon szoktunk sok extrát csinálni. 1-2x volt hogy elmentünk étterembe enni.

2012. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!