Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogy képzeltek el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy képzeltek el egy "tökéletes" első randit?

Figyelt kérdés
Kérdésem csak elméleti, kíváncsi vagyok kinek mi a tökéletes randi.Nyilván mindenki másképp képzeli, más tart jónak.Pl vegyünk egy netes ismerkedést.Dumáltok talán hetekig, fotócsere megvolt, szimpátia megvan, a férfi randira hív.Hogy képzelitek el azt az első randit amire úgy emlékeztek vissza,h tökéletes volt?(Minden részlet ami eszetekbe jut jöhet.Pl találka időpontja, hely, helyszín ahova mentek/amit csináltok, körülmények, időtartam, mi fér bele az első randiba, első csók stb stb).Írjatok sokan, tényleg kíváncsi vagyok a véleményekre:)

2012. jan. 7. 11:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
:))))))))))))))) de még forralt bór :D basszus, kiköptem az ásványvizet:D
2012. jan. 7. 11:34
 12/21 anonim ***** válasza:

hát ha nagyon fostos az idő (ugye tudod, h tudjuk, h nem elméleti a kérdéd) akkor lehetne esti randi, pl. bowling, utána kajálás lehetőleg úgy, hogy a város fényei látszódjanak

és ha esetleg mégsincs olyan rettenetesen hideg, akkor séta

vagy vihetsz a randira már forró teát, vagy vehettek útközben

2012. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Én 4 hónapig beszélgettem egy sráccal neten.. Aztán randira hívott. Ő Budapesti én Miskolci vagyok. Én 24 ő 28 éves.Természetesen ő jött le ..nekem ez az első szempont hogy ne a lány utazzon első alkalommal a pasihoz.. Mi elmentünk Lillafüredre ..az ottani étterembe meghívott egy könnyű ebédre és egy üdítőre...aztán sétáltunk.. gyönyörű hely .. ő udvariasan megkérdezte átkarolhat e.. nálunk így indult el. aztán felültünk a kisvasútra :) Nagyon élveztem.. jókat beszélgettünk.. ő pedig néha-néha adott a homlokomra egy puszit.. aztán a randi vége felé mikor elindultunk haza mert ugye hazavitt.. még a vadasparkhoz elnéztünk.. ott nem voltak emberek így nyugodtan lehettünk :) ott meg is történt az első csók.. finoman és udvariasan.. ezután hazahozott és bejött bemutatkozni a szüleimnek.. :) nem én erőltettem ..ő szerette volna.. :) a mi első randink így telt el... aztán ő hívott el magához.. nála fent várt az állomáson... elmentünk a Citadellához és ott sétáltunk beszélgettünk .. leültünk a fák alá egy pokrócra ... este elmentünk Moziba.... mivel elég drága a vonatjegyem így ő udvariasan felajánlotta hogy kifizeti.. de én sem akartam pofátlannak tűnni de megsérteni sem.. így mivel ő mindenképp ki akarta fizetni.. megengedtem neki de mielőtt hazajöttem volna még meghívtam én is kajáldába.. ez volt a második randink :) számomra ez volt a tökéletes randevú--- csak azt sajnálom hogy a távolság és a munkánk miatt barátok maradtunk csak... pedig én még mindig nagyon sokat gondolok rá... :)
2012. jan. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a bajod a forralt borral. :D
2012. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
úgy értem az elméletit, nekem évek óta múlt héten volt egy első randim és soha még ilyen jóra nem sikerült.egyszerűen erről jutott eszembe a kérdés, vajon kinek mi az:)tényleg érdekel különböző emberek véleménye erről:)
2012. jan. 7. 11:36
 16/21 A kérdező kommentje:
a forralt borral semmi,de én a forralt bóron nevettem:))))))))
2012. jan. 7. 11:37
 17/21 anonim ***** válasza:
Javítottam a hülyeségem, csak épp eszek közbe, és akkor olvastam vissza. :DD
2012. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
de pont így jött ki jól:) előbb elolvastam az első válaszod akkor fel sem tűnt, aztán a másodika és olyan jó volt :)))) na, örülj neki, h megnevettettél :))))))
2012. jan. 7. 11:40
 19/21 anonim ***** válasza:
Örülök. :D
2012. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Számomra egy jó kis vacsi valahol(nem degeszre zabáljuk magunkat,hanem csak vmi lájtos előétel,vagy desszert),utána pedig esetleg mozi,majd hazakísér:)
2012. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!