Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnak a pasik, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a pasik, az ismerkedésről?

Figyelt kérdés
Oké, tudom, bárhol és bárhogy lehet ismerkedni, de engem az érdekelne, hogy ha ti pasik, megláttok mondjuk a vonaton, vagy az utcán egy lányt, akit szimpatikusnak találtok, lesz egy mosolycsere, aztán mindenki megy a maga dolgára. Olyankor mire gondoltok? Nem akartok odamenni hozzá? Én ha látok, egy olyan fiút, aki "megtetszik", azt várnám, hogy odajöjjön, de ti nem akartok? :)
2012. jan. 5. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom neked őszintén. Az ég világon semmire nem gondolok. Szó szerint.

Rám mosolyog, visszamosolygok. Nálam ez egyfajta reakció.

Aztán lehet, hogy miután leszálltam tudathasadásom lesz, hogy b@sszameg, lehet, hogy tetszetem neki?!


De azán elhesegetem a gondolatot, mert tudom, hogy ez képtelenség.



21f

2012. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"lesz egy mosolycsere"


Nem lesz mosolycsere. Én pont azt tapasztalom, hogy szinte minden lány fapofával megy, maga elé bámulva és még azt is cikinek érzi, hogy vessen egy pillantást a másikra. Egyáltalán nem vagyok csúnya, de meg nem tudnám mondani mikor mosolygott rám egy idegen nő utoljára...

2012. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Hát ez vicces. A lányoknak általában az szokott lenni a baja, hogy a fiúk mindent jelzésnek vesznek.
2012. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

- Miért lenne képtelenség?

- Lehet, hogy a lányok többsége fapofával megy, de én nem tartozom közéjük, talán pont az ellenkezője vagyok :)

2012. jan. 5. 19:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Én meg pont az ellenkezőjét vettem észre, elég sok lány végigmér/rámmolyosog, pedig nem vagyok egy szépfiú. Amúgy ha megfogott valami a lányban, van, hogy pár napig még gondolok rá, de hogy odamenjek?:D Olyan igények vannak mostanság, hogy kedvem sincs megfelelni nekik.
2012. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hogy mire gondolok? fél perc alatt megnézem magamnak, majd elkalandoznak a gondolataim, hogy vajon milyen lenne ha odamennék csókolóznék vele, miközben belenyúlok a bugyijába.

a következő vágókép pedig az, hogy minden helyen, minden pózban csináljuk.

alapvetően nem szeretek ismerkedni, leszólítani lányokat, mert nincsenek túl jó tapasztalataim. az érzés amikor megismersz egy ismeretlent akihez vonzódsz az tetszik.

az ismerkedés-leszólítás az talán a szükséges rossz?!

2012. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Oké, tudom, bárhol és bárhogy lehet ismerkedni"


Nem bárhogy. És a legtöbb helyen nem jó ötlet.


"ha ti pasik, megláttok mondjuk a vonaton, vagy az utcán egy lányt, akit szimpatikusnak találtok, lesz egy mosolycsere, aztán mindenki megy a maga dolgára. "


Már volt is olyan kapcsolatom, ami egy vonaton folytatott beszélgetéssel kezdődött, az pedig egy "mosolycserével". Néhány ilyen kísérletet viszont inkább leráztam.


Általánosságban nem tartom jó ötletnek a vonaton való ismerkedést, bár egy hosszú vonatút gyakran unalmas. Buszon, villamoson stb. pedig teljesen kizárt, ahogy utcán is.


"Olyankor mire gondoltok? Nem akartok odamenni hozzá?"


Ahhoz nem lenne merszem. Közelebb ülő nőkkel kezdtem már párbeszédbe, pontosabban ők kezdték.


" Én ha látok, egy olyan fiút, aki "megtetszik", azt várnám, hogy odajöjjön"


Irreális elvárás. Nem működik az odamenés. Azt kell megérteni, hogy az emberek nem szívesen égetik magukat. Ha valahova odamegy valaki, és eredménytelenül, akkor mászhat vissza a helyére, miközben a közönség látja az esetet. Ez kínos. Ha viszont mondjuk egymással szemben ül a férfi és a nő, akkor elkezdhetnek egy párbeszédet, ami ha nem működik, akkor szép lassan abbamarad. Azok a szituációk működnek, amelyekből könnyen vissza lehet vonulni. Arra ne nagyon számíts, hogy bárki odamegy hozzád csak azért, mert rámosolyogtál.

2012. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi a részletes válaszokat. :D jöhetnek még vélemények.
2012. jan. 5. 21:00
 9/14 anonim ***** válasza:
én próbálok szituációt csinálni. leulhetek melléd, mennyi az idő. a legdurvább az volt amikor leöntöttem kolával. de összejött, és sikerült. amúgy ha nincs párom akkor mindig, és úgy megyek oda hozzá hogy magamba azt mondom, "úgy se találkozók vele többet."néha bejön sokszor nem. ennyi. írsz privit? beszélgetnék veled
2012. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

én is támogatom ezt a "nők mennek mint a zombik" dolgot. mert én is ezt tapasztaltam, meredt nyakkal előre nézve mennek, fingjuk nincs ki megy el mellettük az utcán... a barátnőm simán leült egy ismije mellé a metrón és még csak nem is köszönt neki mert észre se vette...


szall ilyen nem létezik hogy egy nő rámosolyogjon egy férfire. ha meg elő fordulna velem ilyen, akkor emiatt pont hogy megijednék és rosszat sejtenék :D


úgyhogy már én sem nézek rá a nőkre, leszarom már őket tényleg....

2012. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!