Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az ha végre találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha végre találkozok egy rendes lánnyal, akinek bejövök, mégis lelép mindig egy más de nagyon gazdag sráccal?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy csak én vagyok-e ilyen peches, de 3 szor is így jártam, és már nagyon elegem van. Közel álltam egy lányhoz, udvaroltam stb, de Karácsony előtt összejött egy sráccal, aki rosszabbul néz ki mint én, aztán a látom a faceen, hogy a két ünnep között az Usában voltak kirandulni együtt. A pasi egy hótt ronda nagyképű gyerek, aki a házuk előtt feszít az új opel vektrával. Pedig nagyon rendes és szolíd lánynak tűnt, nem az a kiló cement és soha fel sem hozta az anyagiakat. Csak azért esik rosszul, mert nem először jártam így. Másik két lánnyal is befürödtem, ők is elmentek a gazdag pasival, pedig semmi jel nem mutatkozott arra és nem is lehetett bolna kinézni a lányból, hogy a pénzes pasi kell neki. De ha ott vagyok én és a gazdagabb, valahogy mindig én szívok. Holott nagyon megválogatom, hogy milyen lányra hajtok rá, sosem a cicababákra. De valahogy az átlag lányok is nagyon pénzéhesek lettek, holott mondom nem tűnt annak egyik lány sem. Már nem tudom mit évő legyek.
2012. jan. 4. 23:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, h azért olyan visszafogottak és szolidak, mert nincs pénzük rá, h nagyviláginak tűnjenek? Valószínűnek tűnik, h a pénz miatt hagytak ott, de nem feltétlenül. Mármint lehet, h hármójuk közül volt egy v. kettő, aki azért választotta a másikat, mert szimpatikusabb volt neki. Persze ez naivan hangzik, de gyakorlatilag megtörténhet. Elág nyilvánvaló, h rosszul választasz. Lehet, h ennek nem közvetetten te vagy az oka, lehet, h tudat alatt direkt olyanokat választasz, akikkel nem lesz tartós. Vagy szimplán félre ismerted őket.
2012. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Elárulom Neked, hogy az általad említett "rendes kinézetű lányok" (=csúnyák) mindig sokkal nagyobb mocsadékok, mint a plázacicák.

Miért? Mert tele vannak kisebbségi komplexusokkal, mert az ilyen pláza-feelingű lányok lenyomják őket.

Persze a plázákhoz is kell pénz, de ők legalább 1 mp után elhajtanak a büdös p**sába, ha látják h csóró vagy, és nem szórakoznak Veled. :)

2012. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!