Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen a nőideálotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen a nőideálotok (nem egy éjszakás, hanem hosszútávú! )?

Figyelt kérdés

Főleg a fiúkhoz/férfiakhoz szólna ez a kérdés. Most nem feltétlen külsőre gondolok. Milyen legyen egy nő? Legyen okos vagy bután mosolyogva bólogasson mindenre, legyen határozott vagy mindent bízzon a srácra? Inkább vagány legyen, bulikba járjon vagy otthon kettesben filmeznétek, a legdivatosabb cuccokra költsön vagy inkább szórakozásra? Egy kis külső: hajszálvékony legyen, vagy legyen mit fogni rajta, kötelező-e a smink stb...

Szóval ilyen tulajdonságra lennék kíváncsi. És a fő szempont az NEM az egy éjszakás kaland, hanem a hosszabb távú kapcsolat ami komolyabbra fordulhat.

Kort is írjatok kérlek! Köszönöm :)



2012. jan. 2. 20:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szélsőségek közötti nem lehet?
2012. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Legyen:

1. értelmes

2. érzelmes

3. nem-visszataszító külsőleg


20F

2012. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

ide beillesztem azt a választ amit pár kérdéssel előbbre írtam:


A külső nálam is fontos mint mindenkinél adjon is magára.

A belső értékek még fontosabbak nekem. én a kedves, szerény lányokat szeretem akik biztonságban érzik magukat velem és valamilyen szinten a védelmemre szorulnak.

A temperamentumos csajokat nem szeretem, én is eléggé az vagyok nem jönnénk ki jól.

2012. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

14 éves :)


1.Jól csók

2.Test alkat vékony illetve pont jó

3.Igényes legyen, adjon magára (smink,haj) de azért csak szolidan.

4.És engedjen mindent.

Na azért persze a szerelem,szeretés viszonzása sem utolsó.

2012. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A külső és az egyéjszakás kalandról annyit, hogy külsőleg ugy nézzen ki akivel egyéjszakásoznék is, csak belülről legyen több.

Ne legyen egoista, legyen inkább barátságos-kedves természetű. Kicsit jámbor természet. Amit a csajok taplraesett viselkedésnek meg határozottságnak hívnak magukban attól a hideg kiráz. Lgeyen annyira okos, hogy a dolgokat együtt vitathassuk meg és ne minden az én döntésem legyen. Otthon kettesben filmezős inkább mint a bulizós. A divatos cucc vs szórakozásra azt mondanám hogy 50-50%. Testalkat végülis inkább vékony, de nem anorexiás. Kellemesen vékony, avagy esetleg kellemesen telt. Szeretem ha széles csípője van a csajnak, meg azt is ha vékony. A végletek riasztanak csak.


21F

2012. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

belső: legyen humoros tudjon laza lenni de ugyanakkor ha az kell legyen megértő okos és komoly. mindenképpen minden szituációban legyen őszinte velem, legyen beszédes bízzon bennem mondjon el nekem mindent. életstílusilag a dohányzás és a zöld nem hátrány sőt akár +pont is lehet mert én is csinálom, bulikba nyugodtan járhat de legyen hűséges és legyek neki fontos


külsö: legyen szép formás(nem hajszálvékony de nem is túlsúlyos) mosolyogjon sokat, sokat számít nekem a szép mosoly és a tekintete. hajszín szemszín nem lényeg, de a sötét haj és a kreol bőr nálam előny. stílusilag mindegy milyen lényeg hogy álljon jól neki. smink mind1 de legyen szép smink nélkül is ne legyen rajta 2 kiló vakolat


nagyjából ennyi

18/F

ha valaki magára ismer írhat nekem :D

2012. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

4. válaszoló!

Engedjen mindent? Ezt úgy érted hogy rögtön az első randin megfektetheted? (tekintsünk el a korodtól)

Nem túl könnyűvérő akkor?

2012. jan. 2. 20:48
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. jó pont, ha nem sminkel - egyáltalán- és nem festi a haját., nincs piercingje, ... Ne legyen anorexiás és ne folyjon le a székről, amúgy nekem mind1, hogy milyen a teste. Az arca legyen szép. Legyen okos! Határozottságot értendően ne az általad leírt két végpont valamelyike legyen :D Találja fel magát, nem azt mondom, hogy ne, csak ne akarjon uralkodi... Nem járok discoba, így jó lenne, ha ő sem, és kissé visszafogottabb / komolyabb lenne, mint én... Ugyanakkor ha kell, tudjon laza lenni és hülyéskedni. Ne költsön a "legdivatosabb cuccokra"!


19 éves vagyok, eléggé visszahúzódó és egy barátnőm volt, az is azért, mer a csaj felszedett... szóval nem tudom mennyire vagyok mérvadó...

2012. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Nem fejtettem ki elég bőven:

-4. vagyok

-Ne féljen a csóktól,ne féljen az érintésektől, a közönség látványától hogy látják hogy csókolózunk.

2012. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Legyen okos, (persze ez nem azt jelenti, hogy tudnia kell hármas integrálokat megoldania, de ne legyen az a tipikus buta p1csa), magabiztos, határozott, hűséges. Szeresse a gyerekeket.

Ha együtt vagyunk mutassa ki, hogy szeret, de ne akarja, hogy a nap 24 órájában együtt legyünk.

Előny ha keveset bulizik, de nem zavarja, ha havonta 1x-2x megiszom pár sört a haverokkal.

Külső: ne legyen elhízva. Az nem gond, ha van mit fogni rajta, de ne legyen túlsúlyos.

Legyen jó segge. Ciciket illetően nem vagyok válogatós :)

Előny ha mozog valamit, persze nem kell, hogy élsportoló legyen. Mondjuk hetente 2x lejár futni vagy ilyesmi.

Öltözködés: ne legyen igénytelen és/vagy ízléstelen.

Sminket ne vigye túlzásba, az se baj, ha nem sminkeli magát. Legyen természetes.


Asszem kb. ennyi.

22/F

2012. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!