Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan udvaroljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvaroljak?

Figyelt kérdés
A lányt kb már 6 éve ismerem, barátságban vagyunk. Tehát ha meglát beszélgetünk. Én őrülten szerelmes vagyok belé de nem tudom h ez kölcsönös-e?
2012. jan. 2. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor hozd zavart helyzetbe..pl ha egy asztalnál ültök érintsd össze a lábadat az övével..vagy érj úgy hozzá ,h libabőrös legyen..:D
2012. jan. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hehe, igazán kellemetlen. elég nehéz lesz ennyi idő után a tudtára adni, hogy tetszik, mivel az interakciók vagy olyan mondatok amik ezt sugallnák simán érthető számára csipkelődésnek is, mert hát vagytok már olyan jóban illetve ismeritek is egymást jó néhány éve. Szerintem sokkal jobban jársz, ha nyíltan felvállalod, mint ha elkezded simogatni a hátát, combját, arcát stb. Valahogy tálald elé, hogy mit érzel. Ne azt, hogy szerelmes vagy bele, csak valahogy az utóbbi időben elkezdtél rá máshogy nézni és röstelled, de ez van. Ne szembesítsd egyből azzal, hogy te beleestél, mint részeg az árokba.
2012. jan. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha 6 éve ismered, és csak a barátja vagy, akkor nehéz ügy lesz...
2012. jan. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Légy önmagad, légy férfi!
2012. jan. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
háát köszi a kommenteket de az a baj hogy nem tudom hogy én tetszem-e neki? Bár ez egy gyors kérdéssel megoldható. És tudjátok mit? Lépek is le gyak-ról és ink felhívom. :)
2012. jan. 2. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!