Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Irigy vagyok mert neki van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigy vagyok mert neki van pasija nekem meg nincs. Gáz vagyok? :D

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm még tavasszal összejött valakivel és novemberben szétmentek. Már vele is úgy gondoltam hogy örökre együtt maradnak, mert rendes fiú volt, de mégsem. Á mondom most egy darabig "egy szinten leszünk" mert én cikinek tartom hogy nincs senkim, szóval mikor neki van, akkor egy lúzernek érzem magam, erre ma meséli hogy 2 hete együtt jár valakivel. Mutatott róla képest is, és hát elég jóképű. Tuti együtt is fognak maradni, eddig mind közül ő néz ki legjobban. Szóval irigy vagyok rá, meg arra is hogy most már nem fogunk annyit találkozni...


21/L


2011. dec. 31. 13:23
 1/8 GjonRambo ***** válasza:
Nyugi nem vagy gáz, ember vagy :P
2011. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Tuti együtt is fognak maradni, eddig mind közül ő néz ki legjobban."


Nem látom az összefüggést. :)

Egyszerűen nő vagy, természetes az ilyen.

20/F

2011. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Gáz vagy! :D

Nekem is van olyan haverom akinek van barátnője még sem vagyok irigy rá, főleg h egy tök átlagos lány.

Semmiben nem hátráltat az hogy neki van barátnője, nekem meg nincs. Ugyanúgy elmegyünk bulizni és ugyanúgy haverunk a csaj is.

2011. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Áááá de olyan sz*r mert már előre tudom hogy a szülei majd dicsekednek róla, én meg...


A legszebb majd az lesz ha eltelik X idő és jönnek majd a gyerekek, meg házasság, én meg még akkor is egyedül leszek. Na nem mintha annyira igényelném hogy legyen pasim :D szóval jól megvagyok így is, inkább ez ilyen versenyszellem dolog.

2011. dec. 31. 13:34
 5/8 A kérdező kommentje:
De, mert jól néz ki és ki fog tartani mellette, tudja ő is szerintem hogy az előzőjei nem voltak jóképűek. Na jó ez így leírva tényleg hülyeség :DDD
2011. dec. 31. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:
leírva tényleg hülyén hangzik :D
2011. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pasizz be. Egy csaj ha bejelenti, hogy pár kéne neki, és amúgy nem csúnya, helyből ugranak rá. Ha csúnya, akkor max kicsit később. Voltam már néhány társkeresőn fent, és nem vagyok egy csúnya gyerek, de egy, azaz egy darab levelet nem kaptam, amiben elsőként érdeklődtek, de még csak megjegyzést sem tett senki.
2011. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hello én szivesen megismerkednék veled!
2011. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!