Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vigyek virágot? Milyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek virágot? Milyet?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtem meg egy lánnyal, és úgy beszéltük meg, hogy szilveszter után találkozunk. Még sose volt ilyen netes randim szóval nem tudom hogy kéne. Vigyek esetleg egy szál rózsát? Vagy az túl korai?
2011. dec. 29. 07:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
egyébként meg nem azt mondtam h öltönyben jelenjen meg nagy csokorral a kezében. egy szál rózsa és kész. oszt felőlem lehet búvárfelszerelésben is
2011. dec. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nem. kérlek szépen ha valami olyan virágot visz, ami tényleg a szerelmet szimbolizálja vagy az érzelmeket, az más. de egy szál rózsából biztos nem azt fogja a csaj levágni h szerelmes belé vagy akármi. egy szál rózsát ha visz az csak azt fogja tükrözni, hogy elegáns és romantikus és figyelmes.
2011. dec. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
de tényleg kérlek rakd ki majd később lányoknak a kérdést. csak kíváncsi vagyok már rá én is h mit mondanak mit gondolnak ők.
2011. dec. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 problem?:D ***** válasza:
Ne,ne vigyél semmit,kényelmetlen lehet hogyha sétáltok v mentek valahová..MEg hát,első randi?semmit se,másodikon egy csokit esetleg..
2011. dec. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Első randira se csoki, se virág.
2011. dec. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél virágot, ha már van köztetek valami. Azért, mert az már romantikus. Akár sokat kell cipelni, akár nem, egy csajt ez kevésbé érdekel, mint minket, úgyhogy biztosan örülne neki.
2011. dec. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
07:13 as válasz az igaz!!!!!!!!!
2011. dec. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!