Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ezért vonzódtok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ezért vonzódtok az idiótákhoz?

Figyelt kérdés
Megbízható srác=unalmas, megbizhatatlan=kihívás, amiért meg kell küzdeni és ettől izgalmasabb?
2011. dec. 28. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden lány vonzódik a barmokhoz ;D én pl ezeket keresem a fiúkban:megbízható, humoros, stb. Olyanlegyen, akivel jókat lehet dumálni :DD az olyat nem keresem aki úgy bánik velem mint egy ronggyal....am nem látom a megbízhatatlanan a kihívást, sztem inkább idegesítő tulajdonság :)))
2011. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Csak az idióta csajok vonzódnak az idióta srácokhoz.
2011. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek Nikol! :DD első voltM! :)
2011. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én személy szerint nem vonzódok hozzájuk, de van, aki igen.. inkább nekem a humoros, helyes pasik a favoritjaim:)
2011. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor Férfi létemre, úgy hogy a megbízható kategóriába tartozom, lehet velem beszélgetni, humorom is van, miért mondják, hogy unalmas vagyok?!

Meg nem vagyok Férfias amiért nyugodt vagyok....

2011. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem kell egy idegbeteg fas* a családom után, úgy hogy nagyon tudnék örülni egy nyugodt srácnak, utolsó..
2011. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hehe. Mindenki a normikat keresi, aztán amikor ott van előttük, akkor mégse jó.
2011. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Damn right #7 :)))
2011. dec. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lifeishard ***** válasza:
100%

Kedves 5-ös Válaszoló!


Szerintem ez azért van, mert a kérdésben állított két egyenlőség helytelen. Attól, h valaki megbízható, még nem feltétlenül unalmas, s egy megbízhatatlan srác sem feltétlenül kihívás. Az, hogy a csajok számíthatnak rád, nem rossz dolog, nem unnak meg ezért; a baj akkor van, ha mindig, mindenben a kedvüket keresed és első szóra mindent megteszel, akkor is, ha "nem kapsz semmit cserébe", vagy lenne fontosabb dolgod. Kvázi félreérted a megbízhatóság fogalmát.

Ahogy már máshol írtam, a nőnek szüksége van arra, hogy az érzelmek széles skáláját élje meg, tehát legyen lehetősége érezni a VÁLTOZÁST.Ez nem úgy kell elérni, hogy egyik percben kőbunkók vagyunk vele, a másik percben meg nagyon odavagyunk érte, mert akkor "bizonytalannak" fog látni, ami egyenlő a gyengeséggel, és egy gyenge férfi nem kell a nőnek. Olyan férfit akarnak, aki szereti őket, aki kedves, figyelmes, udvarias, stb., de ha mindig csak a jót kapják, MINDIG csak kapnak, anélkül, hogy nekik adniuk kell, ha "csak ülnek a kispadon", azt érzik, hogy valami nem stimmel, valamit nem kapnak meg. Ez az, amikor azt kapod, hogy "meguntalak", vagy a "túl sokat adsz".

A megbízhatatlan egy darabig tényleg kihívás, de aztán unalmassá válik, hiszen megtudják róla, hogy nem lehet rá számítani, tehát "kiismerik".

2011. dec. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5-ös válszoló vagyok!


Elsö látásra vagyok nekik unalmas, amit magam sem értem mire alapoznak.

Úgy gondolom egy kapcsolatban megfelelö partner vagyok, mert eddig ugyan csak 2 hosszabbtávú kapcsolatom volt és egyikük sem unt Rám...

2011. dec. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!