Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondoltok egy ilyen izmos lányról? Bejövős az ilyen test? Fiú vagyok, csak érdekelne, mert szeretem az izmos lányokat.

2011. dec. 26. 20:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
engem zavar, ha egy csaj izmosab annál, ami még nőiesnek mondható.addíg még bele fér.
2011. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szexi.
2011. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Jó ez bőven, ennél még husibb lehetne egy kicsit, persze izom marad. Tudtommal a környezetemben egyedül vagyok ezzel az ízléssel, bár nem mondtam még nagyon senkinek, mert nem merem :D Akinek de, az elég furán nézett rám, de elfogadta. Különc vagyok, ez van.


Az ideál vmi ilyesmi:

[link]

[link]

[link]

[link]


Bár ő még annyira nem is izmos xD

2011. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Utolsó. nekem is fullra bejön az általad belinkelt csaj, csak a mellei el vannak szúrva. De a nő nekem is nagyon tetszik.
2011. dec. 26. 21:29
 15/20 anonim ***** válasza:

Tény, bár főleg alkatra mintapélda szegényke, még a legjobb, akit találtam, és be tudom linkelni.


Esetleg még:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Frankó csajok.
2011. dec. 26. 21:42
 17/20 anonim ***** válasza:

[link]


És ez?? Én nem nézek ki így de azért van hátam, meg vállam rendesen! :)

2011. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is! :) Na?

2011. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Kovács Kati elég jó izmos lány, nekem ő nagyon bejön.
2011. dec. 29. 15:53
 20/20 bleed válasza:
nekem is bejönnek az ilyen csajok sőt.. :D én is akinek mondtam az meglepődőtt de volt olyan aki azt mondta hogy ebbe nincs semmi fura vagy valami.. mindenkinek más jön be
2012. febr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!