Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki nagyon tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos van barátja, így nem hajtok rá, de akkor is tetszik.

Ilyenkor mi a teendő?

Várjam meg míg szakítanak? Ki tudja mikor lesz, addig megbolondulok.



2011. dec. 26. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy...

Hány évesek vagytok?

2011. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
19-20
2011. dec. 26. 19:47
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg ilyen nőnél nem hiszem, hogy lenne esélyem. Mert rá nem úgy tekintem, mint akit egy buli alatt felszedek.
2011. dec. 26. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyit tudsz a mostani kapcsolatáról?Mert ha minden rendben van,dúl a szerelem akkor szerintem felesleges várni.
2011. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha tudsz várni és megéri akkor várj :)

Hasonló dolog van nálam is csak annyi külömbséggel hogy mi holnap már randizunk:) 1 és fél évet vártam rá. Mikor megismertem még nem volt senkije csak aztán úgy alakult hogy összejött egy másik sráccal aztán hát szerencsére nemsokáig voltak együtt és addig én végig jóban voltam vele és így előre úgy látom hogy megérte de ez majd csak holnap derül ki pontosa.

2011. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok. Ha bulizni megyek már nem is azért hogy jól érezzem magam, hanem hogy minél jobban leigyam magam. Hasznos válaszokat én is szivesen elfogadnék :)

Az előttem lévöhöz meg csak annyi, hogy írd már le hogy össze jött-e a dolog :)

2011. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ugyan ez a helyzet velem is, várok a megfelelő pillanatra csak félek tőle, nehogy friend zone legyen... :(
2011. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tegnap is mentem bulizni, egy nőre se néztem rá, még akik maguktól jöttek se érdekeltek. Végig az járt a fejemben, hogy milyen jó lenne, ha itt lenne velem stb.

Inkább ittam, mint állat, jobbat nem tudtam tenni.

2011. dec. 27. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!