Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan valljak szerelmet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szerelmet egy srácnak? Mit mondjak, és hol?

Figyelt kérdés
Nem bírom tovább... Nagyon megszerettem az eltelt két két alatt,imádok vele lenni,többször úgy érzem,mintha ő is érezne valamit irántam(pl. átkarolva sétálgatunk,puszit nyom az arcomra búcsúzásnál,stb..) de nem elég egyértelmű,lehet akár baráti is az egész... De úgy érzem,nem tudom magamban tartani a dolgot,csak nagyon félek a kudarctól... viszont így se jó... Hogyan mondjam el neki?:(
2011. dec. 24. 01:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Érd el,h kettesben legyetek...írj neki,h találkoznál vele,ebben még nincs semmi. Ha kettesben vagytok,és eljön az ominózus pillanat,érezni fogjátok,és akkor TE csókold meg,aztán erre tuti beindul a fiú
2012. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Végül aztán mi lett?^^........ XD
2017. ápr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én is így vagyok. Van egy barátom, -két éve ismerjük egymást- és még mindig nem vallott szerelmet. Próbálj kisebb jeleket adni, hogy szereted, de ne ess túlzásba. A többi a fiúk dolga. Ja és bocs, hogy ilyen későn írok, de lehet, h valakinek hasznos lesz.
2020. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kinguskaah válasza:
Szia! Én őszintén azt mondom így tiniként, hogy próbáld meg pár dologról kifaggatni. Ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Szerintem először próbálj meg rájönni hogy neki is tetszel e. Nekem most jelenleg van egy fiú padtársam,és nem tudok tőle elszakadni. Ma pl mentem a suli büfébe, és ott helyben megvárt. Pedig nem is szokott megvárni :)
máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!