Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Esti program egy csajjal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esti program egy csajjal? Szerintetek ez így jó lenne?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel eléggé jól kijövünk ölelések, finom érintések, szemezgetés és megbeszéltem vele, hogy elmegyünk sötétedésben fotózni és akkor tudunk sokat dumálni is meg a város is szép este. Utána esetleg egy forrócsoki? A fotózásra már azt mondta hogy eljön. :)
2011. dec. 23. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A forrócsokiból úgy vélem hogy a forralt borhoz még fiatalok vagytok.Szerintem ez jó ötlet hajrá!:-)
2011. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ihatunk forralt bor is az se gond. :)
2011. dec. 23. 11:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem is jó ötlet sok sikert:)
2011. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem inkább dugd meg keményen, azt jobban élveznétek.
2011. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem előbb menjetek forró borozni,v valami más meleg italt inni és közben sétáljatok.Nagyon hideg van kint,szóval kell közbe hogy valami ital melegítsen...Nagyon sokat nem tudtok szerintem kint lenni,max félórát,mert tényleg átfagytok és megfáztok :/

Amúgy jól hangzik a program,hajrá :)))

2011. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy lány, aki igent mond egy ilyen meghívásnak, kicsit többet vár egy ilyen randi végén. Szerintem nyugodtan felhívhatod magadhoz randi után, örülne neki. Letusol meleg vízzel és bebújik a meleg takaró alá. Egy kültéri fotótúrához most elég hideg az idő, nem hiszem, hogy egy forró csoki elég lenne lezárásnak.

Esti programoknál a lányok szerintem mindig beleszámítják, hogy esetleg lehet folytatása az ágyban.

Jók az esélyeid.

2011. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
először mond neki hogy szopjon le utána kurd meg keményen azt élvezni fogja meglátod
2011. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Jó ötlet, vágj bele !

Hajrá :)

2011. dec. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!