Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy jófej, humoros, kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy jófej, humoros, kedves srác vagyok és van egy lány, akivel majd randizni fogok. Neki az olyan srácok jönnek be mint én, de az gond, hogy nekem idő kell ahhoz, hogy megnyíljak. Első randin, biztos, hogy nem tudnám magam adni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ismerem magam, és tudom, hogy megszólalni se tudok majd, meg, hogy remegni fogok. Az jó ötlet, ha a csajnak megmondom msn-en,(mert eddig csak ott beszéltünk)hogy én ilyen vagyok, hogy idő kell, hogy megnyíljak. Ha nem akkor mit kéne tennem?

15/f


2009. máj. 18. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
sztem jóötlet. mond neki h biztos izgulni fogsz, de ez csak azért van mert fontos neked. :) sok sikert!
2009. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Én is így voltam 14 évesen, nekem egy kevés alkohol, majd egy rágó rá megoldotta... Azóta is együtt vagyunk 16/F
2009. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

vedd lazán

úgy hogy max nem jön össze nagy dolog

segít a légzéstechnika is, vagy 5-6x nagy levegő, kifúj

lényxeg, hogy nyugodj meg

2009. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
anyááám, milyen jó a mai fiataloknak, hogy van msn... ha régen is lett volna, ezek sose születnek meg.... ugye?
2009. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

én az ilyen jellegű gondjaimat a kérdezéssel oldottam meg. Nyilván ő is izgulni fog neked semmi dolgod nincs csak érdeklődj előle. De ne azt hogy "na és?... mivan veled?"

mert ez gáz. Ha beszéltetek msnen akkor biztos kiderült már egykét közös dolog. ez is jó alap lehet. Miközben válaszol, Neked már csak folytatnod kell a beszélgetést plusz ő is kérdezni fog és egy konkrét kérdésre könnyű válaszolni és már működik is a beszélgetés. Nekem ez vált be azóta van egy 4 éves lányunk. Úgyhogy hajrá.

2009. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
viccelődni semmiképp ne kezdj el mert izgulósan nagyon befogsz égni. Szerintem , ha bejössz neki úgy is menni fog a dolog magától fognak jönni a dolgok :) Good luck and have fun !
2009. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Ha nem tudot teljesen magadat adni, legalább próbálj mutatni valamit a humorosabb énedből, ez segíti a feszültség bomlását. A többi majd kialakul...
2009. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Emléxem én az első randimra, nagyon izgultam előtte, s amikro megláttam a leányzót, húha, leírhatatlan érzés fogott el. Annyit tudok tanácsolni neked, hogy próbálj + ellazulni és lehetőleg nem gázos kérdéseket/kijelentéseket tenni. A légzés technika sem rossz, csak ne feltünően csináld az orra előtt. Azzal is egyet kell, hogy értsek, hogy ne parázz be rajta ha esetleg beégnél vagy nem jönne össze, hogy a kapcsolat tovább szövődjön. Hidd el, annyi más csaj lesz még az életedben... Fogd felezt úgy, mintha egy internetesen szerepjáték honlapon lenne egy karaktered, és a "Randi" képességét növelnéd ezzel a randival. Sztem hatásos. Ha meg volt a nayg esemény, feltétlenül írj, hogy mi lett a vége! Szorítok! F/17
2009. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek. Az utolsó válasz tetszik.:D bár már kinőtem a szerepjátékokból.:D
2009. máj. 18. 23:24
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod "magadat adni", annál jobb, mert nem esel abba a hibába, amibe sokan (hogy ti. sokat locsognak). Ne beszélj, hanem inkább kérdezz. Az idő kétharmadában a nőnek kell beszélnie. A nő nagyon figyelmesnek és szimpatikusnak tartja, ha érdeklődnek iránta. Éppenséggel egy-két személyes kérdés többet ér, mint száz poén. A válaszaihoz kapcsolódva te is feltárhatsz magadról ezt-azt, és az már könnyen is fog menni. (De NE próbálj hasonulni hozzá, ne hazudj, ne állítsd be magad olyannak, mintha jobban hasonlítanál hozzá, mint a a valóságban. Ha valamiről más a véleményed, azt mondd el, de anélkül, hogy kritizálnád.)


Még egy tanács: a nőügyekben lehetőleg tartsd távol magadat az msn-től, iwiwtől és más efféle időrabló és fölösleges kacatoktól. Egy online "beszélgetésből" hiányzik a kommunikáció nonverbális csatornája, ami döntő jelentőségű az udvarlásban. MSN-en keresztül pl. nem látod, hogy untatod-e vagy felkeltetted az érdkelődését, nem látod, hogy milyen kedve van stb.

2009. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!