Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tesztek ha a pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tesztek ha a pasi nem keres titeket randi után? Mert én nagyon kész vagyok hogy mit ronthattam el.

Figyelt kérdés
a randink már 3hónapja történt, de én azóta ki vagyok akadva, hogy miért nem keres... na jó, de 2x beszéltünk... de az olyan volt hogy csak mi ketten voltunk egy helységbe, szóval elég fura lett volna ha tök kussba állunk egymás mellet. és ez nagyon rosszul esik, hogy miért történt ez, egyik napról a másikra. a randikon (3 volt) jól elvoltunk, nevettünk, kézen fogva sétáltunk csókolóztunk... és én nem olyan vagyok hogy nekem minden pasi kell.. hanem 1-2 van aki nagyon tetszik és kell nekem, de ők nagyon. és ő is ilyen volt... és az még rátesz egy lapáttal hogy suliba is mindennap látom, látom hogy néz, de nem jön oda hozzám... még a barátnőim is mondják hogy xy stiről... nem tudok túl jutni rajta. meddig fog ez még tartani...? köszönöm 17L
2011. dec. 19. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ha 3 hónapig nem keres, akkor felejtős..
2011. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet gázos vagy, azért nem akar többet.
2011. dec. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem kellesz neki. lépj tovább, keress valaki mást.
2011. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Lépj túl rajta! Valószínúleg nem te vagy neki az igazi, de ehhez gyáva, hogy elmondja őszintén. Ilyen embert semmire se méltass!
2011. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én próbálok arra gondolni hogy nem érdemel meg engem, meg hogy egy p.cs... de akkor se megy. mindig eszembe jut...
2011. dec. 19. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:
nem érdemel meg téged meg ráadásul bu zi is! AZ ÉVSZÁZAD VICCE. sííííírok a röhögéstől. te szerencsétlen nem kellettél neki. move on...
2011. dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért most siránkozol? Ha smárolás, kézen fogva sétálás van, nekem az onnantól járás. Ha járok valakivel, és eltűnik, FELHÍVOM, hogy most mi van, ő ezt hogy gondolta? Legközelebb tedd ezt, ne 3hónappal később jusson eszedbe, h jah, amúgy mi lehetett? Így most vagy beszélsz vele egy alkalmas pillanatban, hogy ezt miért csinálta, ő megmondja, te meg le zárod magadban a dolgokat, vagy továbblépsz, hogy ezt elrontottátok.
2011. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!