Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért? Ha személyesen találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Ha személyesen találkozunk, majd felfal a szemével, látszik és érzem, hogy akar, de ezen kívül se egy e-mail, se egy like, se egy telefonhívás?!?

Figyelt kérdés

Más is látja amit csinál és tőlem kérdezik, hogy na mi van, lesz vmi közöttünk??

Mit akar ez a hapsi vagy ha nem akar semmit akkor miért hívja föl ennyire magára a figyelmemet?? Totálisan meghülyít, mert én szívesen mennék tovább, de így... nem akarok hülyét csinálni magamból. Arra vagyok kíváncsi, hogy mit gondolhat, persze megkérdezni nem fogom tőle. Szerintetek?


2011. dec. 16. 08:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon nem mindegy, hogy 20 éves vagy vagy 40...
2011. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ok, ő a 20-as évei elején jár
2011. dec. 16. 11:46
 13/14 anonim ***** válasza:

Két barátnő beszélget. Az egyik nagyon letargikus hangulatban van.

Kérdi a másik:

- Mi történt? Miért vagy ilyen letört?

- Áh, ne is kérdezd! Nemrég kint jártam Afrikában. Egy hatalmas gorilla elkapott és háromszor a magáévá tett.

- És?

- Nem ír, nem telefonál.

2011. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak most láttam, hogy írtál.

Tapasztalatom röviden: ha nem lép a világon semmit feléd, akkor nem kellesz neki igazán, tehát, nem érdemes időt pazarolni rá. Hidd el, ha egy pasi igazán akar téged, akkor lépni fog. Nem biztos, hogy rögtön randira hív, ha félénkebb akkor kicsit nem árt, ha bátorítod, érezteted vele, hogy jólesik a figyelme. De ha tényleg kellesz, azt érezni fogod.

2011. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!