Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srác,megismerkedtem vele neten.Már kb egy hónapja beszélünk.Nagyon megszerettem.De az a gondd,hogy ő nagyon messze lakik tőlem.Én is dolgozok, ő is.Szerintetek érdemes irogatnunk egymásnak?De ha nem írnánk,már hiányoznánk.Ez csak kínlódás szerintem.Mit tegyek?
2011. dec. 15. 12:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem:)
2011. dec. 15. 12:44
 2/7 anonim válasza:
Megis valaszoltad!!!kinlodc!ha joezneked??
2011. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Uff.

Költözz hozzá, vagy ő hozzád.

Vagy ha gyáva vagy, csak álmodozz és szenvedj.

2011. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha találkoznátok? Abból talán kiderülne, hogy érdemes-e írogatni egymásnak. Neten sok mindenki tud szerethető lenni.
2011. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 theevilpinkydevil válasza:
Irogassatok egymásnak, és ha van esély rá találkozzatok. Amúgy nekem is van egy hasonló esetem, de én inkább maradok forever alone kocka, és ülök a gép előtt amíg élek, vagy legalább egy pár évig még.
2011. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok.A lány 15 éves én pedig 19 éves vagyok és tettünk egy fogadalmat, hogy nyáron találkozni fogunk.Akár hiszitek akár nem, de ez a csaj úgy viselkedik velem, mint amire eddig egész életemben vágytam.Ismerkedtem én más lányokkal, személyesen ill. interneten, de ő teljesen más.Szerelmes belém, ezt még nem vallotta be, de leírta más fajta utalásokkal. És olyan jól esik ez tőle. Azt mondom, hogy találkozz vele nyugodtan, egyszer élünk, ki tudja,lehet, hogy ő életed párja.Egy biztos, én nyáron biztos, hogy találkozok a csajjal, mert betartom a szavam és meglátjuk, hogy mi lesz, de mondom ő nála éreztem azt először, hogy szerelmes belém és ez pont 2 napja volt. :)
2011. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utólsónak!Én is ugyan így vagyok mint te:)
2011. dec. 16. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!