Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha leszólít titeket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha leszólít titeket egy csaj mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Könnyen kapható, ciki pl utcán ismerkedni, vagy örülnétek?
2011. dec. 14. 15:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

ha tangában és melltartóban áll a lámpa alatt, akkor azt gondolnám: nincs kliens.

ha normális helyzetben, normál öltözékben: ki van éhezve


:)


egyébként örülnék

2011. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én örülnék, nagyon csúnya vagy gáz kell legyen a csaj hogy elútasitsam.Mi férfiak nem vagyunk olyan válogatosan, hehe.
2011. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Arra, hogy beléptem a mennyország kapuján!
2011. dec. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

ha nem is tetszene még akkor is annyira örülnék neki hogy majd meg ölelném csak lehet kissé ideges lennék :D

f18

2011. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egy csaj, csak egyetlen esetben szólít le egy srácot, ha kell neki valami. Ez az én esetemben 100%-ban információ szokott lenni. "Bocsi merre van ez meg az?" Biztos rá van írva a fejemre, hogy tourinform. Szóval elkezdenék gondolkodni, hogy milyen utcák vannak a környéken, és hogy vajon hova akar eljutni. Ismerkedés céljából leszólít egy NŐ? Nevetséges! az túl büszke entitás ahhoz, hogy leszálljon a nőiesség piedesztáljáról, és ő is tegyen valamit egy kapcsolatért.
2011. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, a többi lány hogy van vele, de én leszólítanék egy srácot, csak valahogy eddig nem mertem. Tudom, ciki várni a sült galambot, de valahogy nehéz odasétálni egy idegenhez, hogy "Hali, xy vagyok, van kedved ismerkedni?" Amúgy nem biztos, ha egy lány kezdeményez, akkor meg akar szivatni, meg kiröhögni, persze most magamból indulok ki... köszi mindenkinek a válaszokat:)
2011. dec. 14. 18:09
 17/21 anonim ***** válasza:

Azt, hogy:


- Bizonyára átkerültem egy párhuzamos világba, mert ilyen a valóságban nincs

- Csak ki akar baszni velem

- El akarja terelni a figyelmemet, míg más kirabol

2011. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ugyan fiúk ez hülyeség. :)

Én 18L simán oda megyek egy fiúhoz ha valami buliban megtetszik. És soha sem volt még elutasitás,csak örültek,hogy oda mentem.


Minden fiú örül ennek,és nem küld el. :)

2011. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Én 18L simán oda megyek egy fiúhoz ha valami buliban megtetszik."


Fehér holló

2011. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Én 18L simán oda megyek egy fiúhoz ha valami buliban megtetszik"


A bulikban való ittas ribanckodás nem számít. Persze te vagy a kivétel. Egyébként pedig hétköznapi helyzetről volt szó pl. utca és hasonlók

2011. dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!