Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú azt mondja fél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondja fél a pofára eséstől, akkor nem lehet semmit tenni?

Figyelt kérdés

Mikor találkoztunk jól elvoltunk, pár napja beszélgetünk, és tegnap kinyögte, hogy fél a pofára eséstől, sokszor csalódott már, és hogy sajnálja. Ennyi. Én tényleg nem akarnám megbántani, kedvelem, nagyon is. Tehetek még valamit, vagy hagyjam a francba?

L20 F22


2011. dec. 14. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, ha bejön neked adj egy csókot,ölelést neki, ha látja hogy érdekled lehet oldódik, ha utána is fél akkor lehet hagynod kéne,lehet sokat csalódott már.
2011. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megérdemelné hogy hagyd a francba. Sokan össze tennék a kezüket ha az ő helyében lennének.
2011. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy bejön nekem, mikor találkoztunk csókolóztunk is. Utána csak msnen beszélgettünk. Kezdem azt hinni, hogy én nem jövök be neki, és ez csak kifogás. Ezek után pedig nem tudom hogy találkozhatnék vele..
2011. dec. 14. 14:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba!22/F
2011. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

lehet hogy volt pár rossz élménye, emiatt nem bízik benned

egyébként meg tényleg menjen a fenébe az ilyen srác, más fiúk hogy örülnének egy lánynak (többek között én is)

2011. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is van jó pár rossz tapasztalatom, de ha nem kockáztatsz, mi értelme?? Be akarom bizonyítani neki, hogy én nem olyan vagyok...de lehet inkább tényleg hagyom. Csak rossz érzés.
2011. dec. 14. 14:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ha felnőtt, akkor keressen meg újra.
2011. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azt teheted, hogy "lassú víz partot mos" alapon szépen lassan bebizonyítod, hogy te nem vagy "olyan" akiben nem lehet megbízni. persze ehhez tudni kéne, hogy van-e szikra oda-vissza.
2011. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, amit nekünk, hogy ha nincs kockázat, nincs nyereség, és ha erre nem mond semmit, hagyd ott mint a szaharát. Persze barátkozhattok, esetleg idővel lehet is belőle valami, ha már túl vagy egy-két új pasin.
2011. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm mindenkinek. :) Már írtam neki valami hasonlót tegnap, kíváncsi leszek válaszol-e :D Az egy-két pasin túl lenni és utána...tuti nem, most egy darabig nekem elég volt az ilyen szenvedésből. Valahogy mindig az idiótákat sikerül kifogni..
2011. dec. 14. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!