Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívhatom úgy randizni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívhatom úgy randizni, hogy szinte nem is ismerjük egymást?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam (természetesen lány), aki tetszik. Szeretném jobban megismerni, aztán ha minden jól megy köztünk, járni is vele. Az ismeretségünk max annyi, hogy minden nap látjuk egymást suliban. Szerintetek elhívhatom úgy egy randira, hogy még soha sem beszéltünk? Nem lesz neki furcsa, vagy túl gyors, hogy egyszer csak leszólítom, és randira hívom?


A válaszokat előre is köszi!


16/F


2009. máj. 16. 19:27
 1/9 anonim válasza:
56%

"természetesen lány, aki tetszik....16/F"


Ez manapság nem természetes.

2009. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Randizás=az ismerkedéssel,tehát előzetes ismerettség nem kell hozzá,de nem árt ha már ismeritek egymást valamejest,de arra van a randi h ismerkedjetek.Hívd el!Sok sikert!
2009. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb beszélgessetek, nehogy az legyen hogy elhívod randizni és kiderül hogy nincs is közös témátok, gondolom nem akarsz besülni a randin. Legjobb sztem az lenne ha felvennéd msn-re egy és ott dumálnátok egy kicsit, így nem lesz olyan ciki, nem kell azzal foglalkozni hogy "jaj mit gondolhatnak a barátai," merthát ha a suliban próbálkozol akkor bizony a barátai előtt kell megtenned, és az lehet hogy még neki is kellemetlen lesz. Meghát a suliban nemis nagyon van idő ismerkedni, a 15 perces szünetek sztem nem elegendőek.
2009. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem az előző válasz nem lenne rosz, de én nem msn-re venném fel, hanem ha az évfolyamtársad akkor biztosan van olyan osztálytársad aki ismeri. Megkérhetnéd őt, hogy mutasson be neki. :)
2009. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én iszonyúan örülnék neki, ha csak így elhívna egy srác.:D Hirtelen jött öröm... merthogy nem is gondoltam volna, hogy bejövök neki, aztán egyszercsak odajön aztán elhív randira...:D De ne úgy hívdd el, hogy "eljönnél velem RANDIRA?":D szval azért ne ijeszdd meg azzal, hogy azt mondod randi. csak egy sima tali.:)

amúgy véletlenül nem Komáromba jársz suliba?XD

16/L

2009. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne randira hívd, hanem mondjuk kérdezd meg, hogy van-e kedve veled meginni egy üdítőt suli után. Persze előtte próbálj meg vele kicsit beszélgetni, mondjuk indíthatsz úgy, hogy szimpatikusnak találod, de neked kell rájönni a megfelelő témára. Nomeg egy kis bátorság kell hozzá :)
2009. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha nem tudtok beszélni vagy nagy a nyüzsi akkor hivd randira vagy beszélgetni sétálni....stb
2009. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én sem úgy terveztem az elhívást, hogy: "Randizunk?" :D, hanem egész egyszerűen volna-e kedve találkozni, mert szimpatikus, és szeretném megismerni, vagy valami hasonló.

MSN-t azt a legvégső megoldásnak hagynám inkább, nincsenek vele kapcsolatban jó tapasztalataim.

Köszi a válaszokat mindenkinek! Nagyon hasznosak, majd még kigondolom, hogy melyiket választom. :) Ha van még valakinek egyéb ötlete, azt szívesen látom.

19:52-esnek: Nem komáromi vagyok. :)

2009. máj. 16. 22:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a szöveged, amit most írtál. Lányként irtóra tetszett volna, ha valaki így odajön hozzám, de megijedtem volna, és félelmemben nemet mondok, amit később bántam volna. Mondd neki mielőtt válaszol, hogy következő szünetben jössz a válaszért!
2009. máj. 17. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!