Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen típusú pasik jönnek be 20 alatt és 20 fölött is ugyanaz az ízlés?

Figyelt kérdés

A kissé átlagos pasira(átlagos külsejű) hajazó fiúk:


[link]


Az elegánsabb férfiasabb pasik:

[link]


A kissé babaarcú pasik:

[link]


A nőiesebb, feminimebb pasik:


[link]



Vagy a Győzike típus:


[link]



Ezek csak példák voltak, mert mindenki máshogy képzeli el a férfias és a női arcot, de támpontnak ezek is jók. Vélemények?


2011. dec. 10. 21:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha az utca embere olyan lenne ,mint Robert Downey Jr,akkor én lennék a legboldogabb nő a világon:D
2011. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
21:55 ez mekkora! :)
2011. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én férfi vagyok, és nem vagyok meleg, full heteró vagyok, de elmondom a véleményem. Szerintem a normális nők, nem a tini lányok azok ilyen Colin Farrel kaliberű pasikról álmodoznak, szerintem ő a 21. század mel gibsona.
2011. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hát olyan pasit meg úgysem találnak.
2011. dec. 10. 22:32
 15/20 anonim ***** válasza:
az említett pasik konkrétan egyik se jön be, de a típus szerint bejön az átlagos és az elegáns. (Egyébként a babaarcú egyenló kb a feminnel és Kellan Lutz nem ez a csoport.) :)
2011. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ha már muszáj választani akkor az első..érdekes,mert ezek egyike sem jön be
2011. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hogy jött ide Robert Downey Jr mikor egyik képen sincs?

Egyébként nem értek egyet a példáiddal, mert én ezeket a pasikat nem ezekhez a kategóriákhoz raknám példának, de mivel nyilván azért linkeltél képeket, hogy a te osztályozásod szerint válasszunk, így az átlagos és az elegáns vagyis Josh Duhammel és Patrick Dempsey az abszolút favoritom, bár én őket nagyjából egy szintre sorolnám és a vonzó, de nem piperkőc és nem hivalkodó jelzővel illetném, és sajnos tényleg nem iylen pasik rohangásznak az utcán:(

2011. dec. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia , igen valtozik az izles amikor fiatal vagy csak a nagyon helyes pasikat nezed meg, arrol almodozol h egy beled zug. Aztan vagy elunod a varakozast vagy egyedul maradsz (persze van kivetel, mar akinek oszejon) idovel rajosz h a kapcsolatban nagyon szamit a szemelyiseg.(rosz tapasztalatok stb.)

Nem jo altalnositani de sajnos a szep emberek tobbsege onzo. Megszoktak h a figyelem kozpontjaban vannak, konyebben jonnek a dolgok(akar allas, kapcsolat es meg sorolhatnam) Ez a szemelyiseg rovasara mehet. Tehat hosszu tavra boldogabb lehetsz valakivel aki nem ugy gondolja korulotte forog a vilag, meg ha nem ertesz egyet vele valamiben akkor mehetsz(ugyis jon mas akar holnap is)


Tehat szerintem idosebb korban mar mas szemmel nezed a babaarcu, szexi macho "fonyeremenyt" engem igenis taszit valaki aki bekepzelt, arogans stb. akarmenyire jo pasi is.


Ha csak a kulsot kell nezni akkor az elso 2 kategoria jonne be.

27/N

2011. dec. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kategóriára, stílusra az ún. lezser elegancia jön be. A nőies srácokat nem szeretem. Győzike típustól rosszul vagyok...

Egyébként az átlagos kategóriához berakott srác sem átlagos, nekem pl. egy ilyen srác túl magas labda lenne, túl tökéletes hozzám. Ez van. :)


22/L

2011. dec. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
első és negyedik (nagyon jó pasik!)
2011. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!