Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretek egy lányt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt hogy "szerrezem meg"?

Figyelt kérdés
At szeretném kérni hogy mongyatok csajozos tipeket hogy kéne csinálni.Én egy 15 éves fiu vagyok vagy még ráér?
2011. dec. 9. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is ne anonim f*szfejektől kérdezgessél tippeket, hanem a barátaidtól, akik sokkal megbízhatóbbak (remélhetőleg).
2011. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A barátaim megbizhatoak
2011. dec. 9. 21:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mongyák mindig menyek oda és kérdezem hogy járna-e velem meg ezek de szerintem enm csak igy megy
2011. dec. 9. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Oda küldenek egy csajhoz a barátaid és nekem meg kell kérdezned, hogy járna-e veled? :D Már nem azért de ez elég g**i dolog a részükről. Ahelyett, hogy segítenének még ilyen sz*rokkal csesztetnek.


Ami szomorúbb, hogy 15 évesen nem tudsz írni. Ha net-en akarsz megismerkedni egy nővel, akkor előnyös a helyesírás. (bár nem 15 éves korban meg nem FB-n...)


Csajozáshoz soha nem tippek kellenek hanem magabiztosság. Ha látja rajtad egy csaj, hogy félve mondasz neki bármit akkor azt fogja hinni, hogy egy p*cs vagy és magad sem tudod, hogy mit akarsz.


Persze előny ha jól nézel ki és emellett magabiztosan tudsz beszélgetni a nőkkel.

2011. dec. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*neked*


Sok sikert a csajokhoz.


(Bocsi a hibákért, kicsit késő van már) :)

2011. dec. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól! Minden más mellékes.
2011. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!