Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyi az esélye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esélye, az ilyen ismerkedésnek?

Figyelt kérdés
Szegeden az egyetemen szeretnék ismerkedni. Könyvtárban (Tikk) rengeteg szép, helyes lány van. Gondoltam itt lehetne ismerkedni, csak egy kis bátorság kellene hozzá. Ti lányok örülnétek ha ismeretlen fiúk leszólítanának ismerkedés céljából....tudom h örülnétek de még is hogyan lehetne ezt csinálni, hogy eredményes is legyen? gondoltam készítek egy cetlit és ha látok egy nekem tetsző lányt akkor leszólítom és odaadom neki...ez is kiindulópont lehetne..22f
2011. dec. 9. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

hát én nem örülnék neki!

egyébként meg TIK!

Cetli???ez nagyon gyerekes!

25l

2011. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem igazán tudok segíteni. Én nem tervezem előre ezt, vagy csak nagyon kis mértékben. Mindig a helyszínen röktönözök, ezért nincs "taktikám" ilyenre. A könyvtárban pedig a tanulni szerető/akaró enberek járnak, nem biztos, hogy örülnének neki, ha tanulás (koncentrálás) közben zavarod őt. Inkább várd meg míg befejezi a dolgát és akkor személyesen beszélj vele. A party p*csákat máshol kell keresni (gondolom nem party bitch-ekkel akarsz ismerkedni).
2011. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jópofa ez a cetlis ötlet :D Írd rá, hogy UP,csúsztasd oda és amikor felnéz a csaj, ott vagy te, és mehet a beszélgetés :D
2011. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kihagytam: (23F)

második voltam.

2011. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy otlet, kiszemelsz egy lanyt odamessz hozza, es mondod: Szia, gyakran latlak itt a konyvtarba, te milyen szakos vagy...es ezek utan jonnek a tobbi kerdesek es valaszok. Egy ket poent is ellehet utni. Majd, ha latod, hogy jol erzi magat a tarsasagodban megkerdezed:"Lenne kedved inni egy kavet?"
2011. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát én se tanulás közben szeretnék odamenni valakihez hanem pl ha sétál v nézelődik...csak nem tudom mennyire szeretnek a csajok így ismerkedni??
2011. dec. 9. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:
azt hiszem, sűrűbben fogok a TIK-be járni
2011. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
msot vgay én emntem rosszkor, vagy a jó csjaok nem járnak könyvtárba...XD
2011. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!