Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hova mentek együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hova mentek együtt a barátoddal/barátnőddel? Milyen helyekre?

Figyelt kérdés
mozi vagy csak séta esetleg kávézó? .. Ha pest megyei vagy írhatsz konkrét helyet is. Főként 14-20 éves korosztályra vagyok kiváncsi
2011. dec. 3. 18:03
 1/6 anonim válasza:
Mozi, teaház, kávézó, de a sétálás is tökjó szerintem. Mi is szotunk sétálni, bár mostanában kicsit hideg van. így télen elmehettek jégkorizni is, vagy felhívhatod magadhoz filmezni, vagy akármit csinálni:P
2011. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kávézó, teázó, mozi, séta a szmogos városban nagyon gáz dolgok.

Inkább jó éttermek, túrázás, hegymászás, síelés, motorozás, kiállítás, színház.

2011. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon gáz dolgok:D ez remek! amúgy én se szeretek teázni ,mint a vénasszonyok..
2011. dec. 3. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor mi a f aszért kérdezted idióta? Miért csak a vénasszonyok teáznak?
2011. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó jól érzed magad?:O Én megkérdeztem ki hova jár,attól,mert valaki szereti én nem gondolom hülyének csak a 2. válaszolóval értettem egyet. Máskor a kérdésre válaszolj légyszi:)
2011. dec. 3. 21:07
 6/6 anonim válasza:

Első kommentelő vagyok, és teaház alatt szerintem nem ugyanazt értjük. Én ilyen indiai teaházra gondolok kis asztalkákkal, párnára leültök, összebújtok, tökre romantikus tud lenni. félhomály, nyugis zene... szóval abszolut nem gáz


És mivan, ha nincs olyan sok pénze? (étterem, múzeum). Ezeknek az olcsóbb megfelelői a kávézó és a mozi

És ki megy manapság túrázni a barátnőjével, rajtad kívül (aki az előbb írta)

2011. dec. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!