Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 csaj aki belém esett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 csaj aki belém esett, levelet irt h szeret meg minden mit csináljak?

Figyelt kérdés
nekem nem tetszik sot ááááááá menekulok de ott van a folyoson és egyvégbe néz (14F vok)(nem akarlak megsérteni csajok kicsit kovér és nem jon be és szégyellem is) szal .... szar ugy de ugyanakkor kell nekem egy csaj de nem o
2011. nov. 29. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Pálinkát, mert azt nagyon szeretem!
2011. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
probáljam meg féltékennyé tenni ugy h az osztálytársaimat olelgetem? :DD sztem jo otlet
2011. nov. 29. 16:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Most nyafogsz, hogy ez meg az nem kell, aztán majd rinyálsz itt pár év múlva, hogy nincs senkid.

Ha egyébként kedves, rendes és szeret, miért ne járhatnál vele egy kicsit?

2011. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mertnekem nem jon be iritál lehet h a szférája v nem tom
2011. nov. 29. 16:19
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pedig Sz*r ötlet! visszaírsz neki, hogy te pedig nem szereted és nem kölcsönös a vonzalom. ennyi.
2011. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Szia,


Nekem volt egy ugyanilyen 14 évesen. Totál beleestem az egyik srácba és megírtam neki smsben, hogy nekem mennyire bejön meg bla bla. A lényeg az, hogy nagyon korrekt volt, félrehívott és megmondta, hogy ő nem tekint úgy rám és sajnos nem vagyok az esete.


Ha értelmes a lány akkor felfogja ezt, ha nem akkor tulajdonképpen tényleg próbáld meg egyértelművé tenni, hogy nincs esélye, csak ne bántsd meg. Bár a mások ölelgetéséből nem fog szerintem továbbállni.


Szerintem a legjobb amit tehetsz ha félrehívod, hogy tényleg haverok se lássák (hogy még véletlen se legyen az, hogy közben a haverok nevetnek rajta) és a szemébe mondod, h neked ő nem tetszik.


22/N

2011. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet:S Ha neked nem tetszik akkor mond meg neki, hogy mást szeretsz. Ezzel nem sérted meg csak csalódni fog vagyis benne a pakliban. Azért megpróbálhatnád vele, de ha tényleg makacs vagy akkor se sértsd meg.
2011. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
koszi igy tobbet tudtam meg amugy nincs vér a pucámban h félrehivjam amugy sincs kedvem nézzetek bal*asznak de amugy az is vok szemuveges na tudjátok h néz ki egy balf igy jol megleszuk o néz szunetekben én meg olelgetem az oszt társaimat h legyen féltékeny :P
2011. nov. 29. 16:28
 9/12 anonim ***** válasza:

én azt mondtam, hogy írj neki! legyél korrekt kis pajtás! most játszod a fejed, mert nyeregben érzed magad, de amikor később te leszel szerelmes egy lányba és ő is így fogja kezelni a helyzetet akkor meg sírni fog a szád!

írd meg neki, hogy nem kölcsönös és kész!

2011. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ölelgetés nem jó ötlet. Én is annak a véleményét osztom, aki azt mondja, hogy találd ki, hogy van valakid, és kész. Ha nem akarsz vele beszélni, írd meg neki levélben.
2011. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!