Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi az amit a legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az amit a legjobban akarsz hallani a szerelmedtől?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
"nem mentem beléd"
2011. nov. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én szeretem a bokokat. Persze nem azt a nagyon nyálast,hogy lehoznám a csillagokat, hanem inkább ami tényleg valósak. Hogy szeret engem, h velem tudja elképzelni a jövőjét és ehhez hasonlókat. És persze szeretem azt is ha a testemet dicséri.
2011. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Ezek a mellek túl nagyok.

2. Néha szeretném ha csak átölelnél.

3. Persze, szeretnék kondomot húzni.

4. Cseszd meg a focit, nézzük inkább a Rosalindát.

5. Unom már a sört! Adj csak egy pohár narancslét szívem.

6. Dobd ki nyugodtan a Playboy magazinjaimat, nem néztem őket már régóta.

7. Ebben a filmben túl sok volt a meztelenkedés.

2011. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szia Cica!

Képzeld! Kitakarítottam! Teljesen egyedül, nem is kellett hozzá a segítséged. Még azokat a kis sarkokat is, ahol olyan vastagon áll a dzsuva, és mindig csak rásöprök valamit, hogy ne látszódjon. Egyébként marha szexi vagy ma, már amint megláttalak észrevettem, hogy kb. 4 órát töltöttél a külsőd szebbé varázsolásával, mindezt az én kedvemért, és tudom, hogy máskülönben azt se veszem észre, ha új a ruhád, de most egyszerűen sugárzol! A kedvedért én is megborotválkoztam, és leszedtem az undorító hónaljszőrömet, amit annyira utálsz. Így nincs olyan r.ohadt izzadságszagom. Mivel soha nem megyünk szinte sehova, ezért most kitaláltam egy izgalmas egész napos programot, direkt csak neked.

Ja és persze nagyon szeretlek!"

Na valami ilyesmitől biztos elalélnék. :D

2011. nov. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ma én főzök :D Szerencsére hallom is hétvégén :)
2011. nov. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szeretlek


a nap minden egyes percében :)

2011. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1 "nem, nem beléd ment" :'DDDD

2. "szeretlek" :D :$

2011. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!