Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon tré lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon tré lennék ha randi előtt lehajtanék egy-két felest?

Figyelt kérdés

Hét közepén találkozok egy tök helyes sráccal,de én még sohase izgultam így. Arra gondoltam előtte megiszok valamit,de nem úgy hogy négy kézláb összehányjam a cipőjét,csak a hangulat oldás miatt :D

Aztán majd fogat mosok hatszor vagy valami :D

Szerintetek ? :S

16/L


2011. nov. 27. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne
2011. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
inkább lássa rajtad hogy ideges vagy mint azt hogy részeges vagy...
2011. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szánalmas hogy 16 évesen ez a legjobb ötleted...

Francnak sem kéne ilyen csaj, a piát a beleidből meg nem mossa ki a fogkrém, szóval tökéletesen érezni fogja mindenki körülötted.

2011. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyszer majdnem összejöttem egy csajjal, akik k*bszott jól nézett ki. Később kiderült, hogy durvábban iszik,mint én(ami nagy szó),pedig nagyon nem bírja... onnantól fogva nem is álltam szóba vele.
2011. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát akkor mi jól kijönnénk én is az előbb írtam ki, hogy nem e gáz ha ledobok ranndi előtt pár felest xD
2011. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Te lány vagy LoooL a kérdésből végig olvasás nélkül egy fiúra számítottam :D

Te is jó úton haladsz akkor az alkoholizmus útján :D Respect ;)

2011. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elég ciki lenne úgyhogy ne tedd.Mikor egy randira mész inkább izgulj minthogy legyen benned pia,mert nagyon kevés az olyan fiú aki ne küldene el rögtön(de lehet hogy nincs is)
2011. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ritkán iszok és akkor is valami gyengét. De ez most vészhelyzet :S
2011. nov. 27. 21:57
 9/12 anonim ***** válasza:

nem lesz baj ha izgulsz! ha tetszel a srácnak nem tudod elrontani hidd el!

ha már odáig eljutottatok, hogy randi lesz akkor pedig tetszel neki szóval ne félj! csóró gyerek is biztos izgul :D

2011. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A lábamon alig-alig-alig, mégis elhányok a falig....
2011. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!