Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki tud adni egy tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wadasz kérdése:

Valaki tud adni egy tanácsot hogy hova hívjam, mit csináljunk a szülinapján?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze és nemsokára lesz a szülinapja. Eléggé más mint a többi korabeli lány, bár szeretne olyan lenni mint ők. Szeret a szabadban lenni, alapvetően mozgékony, vidám lány. Sajnos decemberben lesz a szülinapja úgyhogy nem nagyon tudunk sétálni a hidegtől, ahogy eddig tettük. Valaki tud mondani egy jó helyet hogy hova hívjam? Fejér megye meg Bp belefér. Valami kreatívon, egyedin töröm a fejem de nem ugrik be semmi úgyhogy kérlek az olyanok mellőzzenek hogy "mozi". Szereti az egyedi dolgokat, és utálja a "sablonokat". Ahogy nekem elmondta szereti ha szeretik, úgyhogy vmi olyan helynek is örülnék ahol kettesben is tudunk lenni.

16/F


2011. nov. 26. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit szólsz esetleg ilyesmihez?

Csillaglesen télen-nyáron vagy Csillagrapszódia

[link]

Ez olyan kis romantikus,kizárt,hogy valaha is elfelejtené:)))

2011. nov. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De ez se kevésbé romantikus:)

[link]

2011. nov. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
menjetek a kék osztrigába :) nem mindennapi és nagy a meleg is bent :D
2011. nov. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi az első két válaszolónak :) hasznos volt, azokra még nem is gondoltam :) az utsó válaszoló meg...hát....ha úgy érzi h ő odamenne fiú létére hát tessék ;) a mai világban elfogadják a másságot ;)
2011. nov. 27. 12:07
 5/9 A kérdező kommentje:
És természetesen továbbra is nagy hálával fogadnám az új ötleteket :)
2011. nov. 27. 12:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Például elvinném a Széchenyi strandra.

Ilyenkor télen nagyon kellemes. Meleg víz, sok pára, alig látszik valami. A hátamra ültetném és úgy sétálnék vele a vízben, majd még előre, átölelve, az ölembe is venném. Jókat lehet így dumcsizni, és még kellemes is az egész. Azután a kabinban együtt öltözni?

2011. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hátnemtom annyira még nem szeretnék előreugrani h öltözés együtt meg ilyesmi :) de azért köszi :)
2011. nov. 27. 19:25
 8/9 anonim válasza:
Szerintem a bowlingozás is jó ötlet, mert azt is tudjátok akár ketten játszani..olyan mintha dumálni ülnétek be...de azért közbe jó móka is :)
2011. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tényleg nemrossz :)erre sem gondoltam még. am még nem is voltam sose bowlingozni :DD :D ha valakinek van még ötlete nagyonnagyon szívesen hallgatom :)
2011. nov. 30. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!