Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagy a 4év korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy a 4év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én 13 lány vagyok ő 17 fiú és őt zavarja h 4 év van köztünk. Egyáltalán nem vagyok csitri se semmi sőt érettebb is vagyok mint a korombeli lányok csak félek h így nem fogunk járni. Nagyon rendes srác és én nagyon kedvelem meg ő is engem csak ez a 4év...
2011. nov. 26. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Várj még egy kicsit,tényleg még sok a 4 év.

Nem akarlak megbántani,nem nézek le senkit,csak tényleg így látom.

2011. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen ilyen korban még nagy.

Ha te leszel 17 akkor már senkit nem fog zavarni.

2011. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A 4 év nem sok átlagosan. De itt még soknak mondható - szerintem.

Te általános iskolás vagy (zalán 7. osztályos?) ő pedig már 11. évfolyamos a középsuliban. Szerintem sok a köztetek lévő különbség ebben a korban. Nem tudom elmagyarázni... én 18 leszek és hiába érzi magát érettnek egy 13 éves, teljesen más a felfogáuk mint egy korunkbeli lánynak. (nem bántásból mondom)

De ez csak egy szubjektív vélemény.

2011. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sőt, ebben a korban nagyon nagy.
2011. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

13 évesen nem vagy érett! Csak azt hiszed de nem vagy az.

A te korodban sok a 4 év.

17 évesen eszembe sem jutott, hogy 13 éves csajjal próbálkozzak.


A srác keressen magának csajt a saját korosztályában, te padig ne add oda magad neki. Az ő korában valószínű többet is akar majd mint kézen fogva sétálni veled.

2011. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egyrészt gimis vagyok már és egy suliba is járunk másrészt nem én könyörögtem be magam neki nem én mondtam h hú de szerelem vagyok beléd és tudom jól h egy idő után többet akarna de én megmondanám neki h azt nem
2011. nov. 26. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsi, Én 20 évvel fiatalabb nőt szeretnék
2011. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
várj 22-23 éves korod akkor már nem sok. 50 felett már a 10 se sok
2011. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!