Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szeressek ki belőle?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki belőle? Bármilyen tipp jöhet?!

Figyelt kérdés
A korkülönbség miatt nem működhet a dolog..ennyi az egész..nem vagyok egy csitri.. mindössze annyi a hibám h 15 éves vagyok..egyszerűen csak ő jár a fejemben.. nem huszonéves v harminc mindössze 17.. de ő ezt soknak találja..lehet igaza van..mikor múlik már el ? Sajnos egy gimibe is járunk ő harmadikos én elsős.. :/
2011. nov. 26. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt modta azért nem járhattok ,mert nagy a korkülönbség??
2011. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen.. rosszul fogalmaztam? bocsánat
2011. nov. 26. 11:37
 3/11 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem nagy korkülönbség szerintem de mindegy....ha ő ezt így érzi akkor hagyd a francba,keressél egy rendes srácot aki nem foglalkozik ezzel a 2 évvel...
2011. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Két év nem lehet probléma. Ezt ő sem gondolhatja komolyan, más okból nem akar járni veled, sajnos. :(
2011. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hidd el ez a baj... tudom.. túl hosszú lenne elmagyarázni... de ez 100%
2011. nov. 26. 11:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is más oka van. Nem akart megbántani, így inkább ráfogta a korkülönbségre.
2011. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
de hogy ez a baj!!!!!Nem nem ez a baj kérdező higgyél már a tapasztaltabbaknak....egyszerűen csak egy besz.ari kis hülye gyerek ennyi az egész...ez a 2 év semmi,főleg akkor hogy ha nagyon teccik a másik akkor még a 10 év sem számít nem ám hogy a 2....
2011. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
így van valami más az oka ahogy az egyik hozzá szóló mondta csak egyszerűen besz.ari megmondani,vagy egyeltalán nem is vagy az esete bocsi hogy azt mondom vagy pedig nem is kell neki barátnő vagy éppenséggel más teccik neki....ez van fogadd el és keressél mást...amúgy meg ez a 2 év ez semmi...én biztos vagyok benne hogy nem ez az oka...
2011. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a haverjai idősebbek és szégyellne ... pl egy ok.. tessék a kor.. m1..
2011. nov. 26. 11:50
 10/11 anonim ***** válasza:
na akkor meg van az ok....a haverjai és teljesen mindegy mert ha 17 lennél akkor is zavarba lenne a haverjai előtt...egy kis puha pö.csü gyáva hülye gyerek mert nem mer téged felvállalni,ha 18 lennél akkor is ezt csinálná mert a kis hülye haverjaira hallgat de amúgy meg lehet hogy teccel neki csak a haverjai befolyása alatt van...
2011. nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!