Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten van esélyem megisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten van esélyem megismerkedni japán fiúval?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a japán férfiak, szeretnék ismerkedni. Kisvárosban élek, nem élnek itt japánok, szóval nem tudok úgy ismerkedni, mintha egy nagyvárosban élnék, ahol különféle nemzetiségek élnek.

Interneten lehetséges lehet? Nem egyéjszakás kaland céljából, én csak komoly dolgot szeretnék, nem vagyok könnyű lány, még szűz is vagyok, csak egyszer voltam szerelmes is...


L20


2011. nov. 23. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:

ÖÖÖöööÖÖÖöööööÖÖÖÖ jaaaaaa minden lehet:D


Amúgy komolyra fordítva a szót.

Neked sosem volt még barátod és az érzelmekröl annyi fogalmad van, mint Nekem a Nöi logikáról, tehát semennyi.

Kitüztél magadnak egy idélképet és ez régen rossz.

2011. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Volt barátom, mint írtam, egyszer, 2 évig.
2011. nov. 23. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire komolyan gondolod inkább menj nagyvárosba.
2011. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi az az idél?
2011. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem gyűjts pénzt és tanulj japánul.

és költözz ki japánba.


FIGYELJ ELMONDOK NEKED VALAMIT AMIT CSAK NAGYON KEVÉS EURÓPAI EMBER TUD.

a japán férfiak megbolondulnak a magas szőke hajú európai nőkért.

2011. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bőven van esélyed. egyidős vagyok veled, és már vagy 40 japán ismerősöm van, ha nem több. 4 kérte meg a kezem. :D (nem viccelek, komolyan.)
2011. nov. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy milyen nyelven értekezel velük és van-e köztük Magyarországon élő japán? :) Csak azért, hogy tudjam, lehetséges-e belföldiekkel is "találkozni" neten. :)
2011. nov. 26. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
van egy magyarországon élő köztük. egyébként én mindenkivel japánul beszélek.
2011. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :))
2011. nov. 27. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!