Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne a legjobb lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb lépés?

Figyelt kérdés

4 hónapja megismertem egy lányt az egyetemen. De mint ahogyan hamarosan kiderült van neki barátja és ez akkor egy kicsit le is tört. De nemsokkal az eset után olyan ' hónappal egyre jobban kezdett az irányomba nyitni sőt a születésnapom alkalmával ő köszöntött fel először úgy hogy csak 1 x mondtam meg a napot mikor van és még ajándékot is kaptam tőle előtte lévő 2 nappal meg még azon a napon is felköszöntött akkor csak e mail formában. Lényeg amióta ezek a dolgok elkezdődtek amikor 1x re végzünk elkísérem a buszmegállóig ott is a szemezés beszélgetés megy. Előadásokon amik közösek mindig mellette ülök és ott is ez a kedveskedés megy. Könyvtárba is el szoktam kísérni segítek neki és a mult hét alkalmával 2 alkalommal is kaptam már tőle puszit.

Annyi a problémám hogy szeretem őt. Én is azt látom, hogy szívesen ottvan velem stb kaptam tőle tegnap sütit is melyet ő sütött, de mégis annak ellenére, hogy barátnőivel beszélt arrol hogy a pasijával már több mint 1 hónapja nem találkozott meg multkor össze is vesztek kellemetlenül érzem magam. Miért van ez? 19/F


2011. nov. 22. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
a legjobb lépés: huszár az F6-ra
2011. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Huszár az A3-ra.
2011. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lololol XD Ezt nagyon összeraktuk XD
2011. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
azt akarja, hogy írd meg a zh ját
2011. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20:04 grat, szép volt :-)
2011. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20:05 : tied is, 1 perccel megelőztél :)
2011. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, mondani könnyű... de kérdezd már meg tőle, hogy hányadán állnak a dolgok a sráccal, így ebből ő is láthatja, hogy nem csak sütizni akarsz vele.

Ha látod, hogy szerelmes belé, jobb, ha békén hagyod, mert ez önsanyargatás. Viszont ha észreveszed, hogy inkább közönbös, vagy boldogtalan, mint boldog, akkor eljön még a te időd. :)

Szerintem azért érezted magad rosszul, mert jót akarsz neki és ha ő szenved, te is. Bár lehet, hogy kissé szentimentális a látásmódom... vagyis nem értem pontosan, hogy a pasija említésétől érezted-e magad kellemetlenül, vagy attól, hogy összevesztek...

2011. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!