Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális ha a barátom ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a barátom ma a harisnyámra verte ki és azt mondta h máskor is ezt fogja? 17/L

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha rajtad volt a harisnya, akkor azt mondom, hogy van benne egy kis fetis, de ez rendben van így. Legalább válallja, és nem fojtja el, mert az elfojtásból jönnek aztán a perverziók, az aberráltság és a börtön..:)

Ha a szekrényben volt, kivette és ráverte, azzal sincs semmi gáz, ha kimossa akkor ok.

Ha viszont felvette és úgy verte ki és közben lett olyan, na akkor elgondolkoznék a helyedben...:)

2011. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 harisnyababee ***** válasza:

Szerintem, a Te hozzáállásodon múlik, h Te mit gondolsz róla. Ha barátod tényleg harisnya fetisiszta, akkor az ő szemszögéből ez teljesen normális. Innentől kezdve rajtad múlik: ha ez belefér még neked, el tudod fogadni, akkor add meg neki amire vágyik, és ő szörnyen hálás lesz neked ezért..;)(tapasztalat) Viszont, ha ez számodra nem elfogadható, akkor csak finoman közöld vele, ne legyél durva, arrogáns, sértő, ne poénkodj ezzel a témával, mert maradandó lelki sérülést okozhat. És, ha tartósabb a kapcsolat, akkor próbáljatok kompromisszumot kötni, mert a fétis az nem múlik el, nem lehet helyettesíteni. Elnyomni el lehet, de idővel mindig elő fog jönni, és előbb-utóbb ki kell elégítenie az ilyen vágyait, vagy veled, vagy máshogy, azt meg ugye nyilván nem szeretnéd..:) Jó megoldás lehet, ha neki adod a felszaladt, kilyukadt harisnyáidat, amiket úgyis csak kidobnál. Még, ha derogál is neked ez a dolog, akkor sem érint már, mert olyan harisnyádról van szó, amit többé már úgysem veszel fel, viszont neki meg kajak nagy örömet okozol vele.

(tapasztalatból beszélek, az én barátom is harisnya fetisiszta)

2011. nov. 25. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A gyereknek lábfétise van valószínűleg. Azok csinálnak ilyet.
2012. ápr. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is csináltam ár ilyet,de a párom nem vett komolyan.A harisnyáját nem kellett kimosni,nem szokott rámenni,vigyázni szoktam rá.
2013. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!