Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A viszonzatlan szerelem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A viszonzatlan szerelem is lehet nagyon fájdalmas?

Figyelt kérdés
Úgy értem, semmi szakítás nem volt, mivel kapcsolat sem alakul ki, mégis sokáig sóvárgott az egyik fél a másik iránt...így fájdalmas lehet egy nagy pofára esés?
2011. nov. 20. 21:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hajaj, de még mennyire! Én már csak tudom, mert csak ilyenben volt és lehet részem.
2011. nov. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam ezt az érzést. Rohadt rossz. Nem tudod kiverni a fejedből, Rá gondolsz mindig, és tudod lehet Ő éppen totál boldog, te meg csak vágysz arra, hogy egy kis ideig észrevegyen, aztán meg megint semmi. A még szarabb pedig, az, ha miután epekedtél érte, pofára ejt amikor végre a sarkadra állnál, hogy lesz ami lesz, de nem kapsz egyértelmű választ, és lógni hagy. És ekkor mondtam, hogy nem ér ennyit, és nálam átcsapott az egész utálatba.
2011. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Borzasztó, a legutóbbi miatt fogytam 7,5 kg-t
2011. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!