Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor bejövök neki vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bejövök neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban (velem egyidős), aki nekem nagyon tetszik, de nem tudom, hogy fordítva igaz-e (mármint nem az, hogy velem egyidős, hanem hogy tetszik). Mostanában megpróbáltam közelebb kerülni hozzá. Sok jelét adta annak, hogy bejövök neki (de tényleg, félreérthetetlenül), most meg hirtelen mintha direkt kerülne, mindig leráz mikor próbálok vele "beszélni" pl. MSN-en. De előtte meg tényleg már-már látszott rajta, hogy várja, hogy megszólítsam, vagy elkísérjem (ugyanazzal a busszal megyünk), vagy valami, most meg hogy elhatároztam, hogy megkérdezem, elkísérhetem-e hazáig (ami nálam nagy szó, mivel eléggé félős vagyok ilyen téren) semmi.

Szerintetek ilyenkor mi van?


2011. nov. 18. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
50% az esély rá. Vagy igen, vagy nem.
2011. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lett közben valakije, és nem akar megbántani, ezért inkább kerül.

Beszélj vele, derítsd ki!

2011. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
biztos nincs neki. Azt észre vettem volna rajta
2011. nov. 18. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Hú, ez nehéz ügy.Őszintén, ahogy elkezdtem olvasni teljesen magamra ismertem csak a 2 évvel ezelőtti önmagamra..

Én annó azért csináltam azt h nem figyeltem rá,mert meguntam h hiába "futok utána" akkor sem jelez vissza hogy akarna valamit...

Ez nem ide tartozik,de hátha önbizalomnövelő valamelyest(később nekem lett barátom és így elszigetelődtem tőle,most hogy az a kapcsolatzom véget ért úgy néz ki csak összejövünk,mostanában újra megkapta a szokásos jeleket és ezúttal nem szigetelődött el a gondololattól úgy éreztem..)

Ha gondolod írhatsz privit.

Ne add fel!(sztem ha hajtanál rá elcsábulna rögtön...)

2011. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a választ! Megpróbálom :)
2011. nov. 18. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!