Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondolnàtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

Ti mit gondolnàtok ilyenkor ròlam?

Figyelt kérdés
Ha van egy làny, akinek meg van minden adottsága, hogy jobb legyen,de ő nem foglalkozik annyira a külsejével és ezen a téren "irànyítani/tanàcsot adni", hogy jobban tetszen nekem. Amúgy egy bűbàjos teremtés. :)
2011. nov. 9. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én őszintén nem igazán bírtam értelmezni a kérdést...
2011. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyannak szeresd, amilyen.
2011. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
öregem ha nem tetszik akkor nem kéne erőltetned hogy tetszedjen
2011. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

egy làny belsőre bejõn,de külsőre nem.

csinos meg minden,de az õltözködése és a haja nem àll jòl neki. par*szt lennék ha ezen vàltoztatnék?

szàndékosan tudatosan?

hogy mindenki értse. :D

2011. nov. 9. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor legyetek csak barátok. Ha ő többet akar, akkor ráparancsolhatsz, hogy változzon meg.
2011. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, csak, hogy jól értem-e... Tetszik neked egy lány belsőleg, és úgy érzed külsőleg is tetszeNE, ha egy kicsit jobban törődne magával.

Hogy mit gondolok? Hát, elég rossz úgy indítani egy kapcsolatot, hogy már az elején azon kell dolgozni, hogy hogyan változtassuk meg a másikat. De igazából attól függ, hogy MIT gondolsz a változtatáson. Szóval, mi az, ami nem tetszik rajta? Mert most mondjuk egy sportos stílusú csajból ne akarj magadnak nőies démont faragni, mert nem helyes, hogy a kedvedért kibújik a bőréből. Amúgy a dologról az jut eszembe, hogy a legjobb barátnőm egy borzasztóan szép arcú, csinos lány. Az ex-pasija viszont folyton "tanácsokat" adott neki, hogy ne ilyen cipőt hordjon, hanem mást, nem elég divatos, szinte minden randi elején "osztályozta", hogy most jó-e neki így vagy sem. Hamarosan szakítottak is, mert ez így nem működik. Vagyis, hát nem ÍGY működik.

2011. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Randizok vele pàrat, lehet nem fog érdekelni már akkor. :)
2011. nov. 9. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!