Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a jobb társkereső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb társkereső?

Figyelt kérdés
A kedvesem.hu vagy a rendihely.hu?? vagy esetleg egy 3.at tuttok ajánlani?? 17/f vagyok és komoly kapcsolatot keresek.
2011. nov. 7. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Szórakozó és egyéb szocializálódó helyek ;)

Nettel vigyázz nem minden lány aki lánynak néz ki...

2011. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Randik.hu... bár azthiszem, egyik heéyen sem lesz könnyebb, mint a való életben... minthogy a való életben is sokan csak tesztelgetnek, meg nézelődnek... és ez a neten sincs másképp. Készülj fel rá, hogy sokat fogsz csalódni.
2011. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedvesem.hu jó, vagy legalábbis régebben még jó volt. Ugyanez a helyzet a Love.hu-val is. Sajna a jelen helyzettel már nem vagyok képben, mivel az utóbbin már öt éve, hogy megleltem életem párját, így azóta nem nagyon nézelődtem. :)


Viszont szinte bármelyik jó lehet, ha jól csinálod. Ajánlom figyelmedbe ezt a kis tájékoztatót-útmutatót:

[link]

2011. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát ezen a Randik.hu nincs 1db aktív korombeli sem.. nem volt jó tanács.
2011. nov. 7. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Rosszul állítottad be a keresőt. VANNAK korodbeliek.
2011. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát vannak. volt vagy 12. mindegyik kb 4-5 hónapja nem volt bejelentkezve.
2011. nov. 7. 22:06
 7/9 anonim ***** válasza:
A bejelentkezés nem feltétlenül számít. Ha a rendszer küld értesítőt a felhasználóknak arról, ha kapnak levelet, akkor nyugodtan írj nekik. Lehet, hogy csak azért nem jelentkeztek be, mert még nem írtak nekik, de ha írsz, akkor megkapják az értesítőt, és már olvassák is, hogy mit írtál.
2011. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
áh nem. inkább nézek mást
2011. nov. 8. 20:15
 9/9 anonim ***** válasza:
LOVE.hu
2011. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!