Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajozás csak önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajozás csak önbizalom kerdese?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 10:15
1 2 3
 11/26 kendrazoltan ***** válasza:
#9--> biztos vagyok benne, hogy beillenél egy stand-up commedy-be, mindenki tudja, hogy fontos a jó duma, csak azt nem érted, hogy ha egy nő pénzre megy, akkor jártathatod a szádat napokig...ha humoristát keres, akin jól szórakozik, akkor jöhet a dumagép, de ezek mind csak igények kérdései. A jó duma nagy előny, ez tény, de ha hosszabb távra szeretne az ember megkapni valakit, akkor kell egy jól eltalált egyveleg, amiben, ha minden jól megy, nem fontos a pénz...
2011. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
@kendrazoltan: nem tudom te milyen közegben mozogsz, de én még nem találkoztam olyan nővel, aki a pénzre ment volna. Nyilván van ilyen, de vagy már eleve látszik rajta és ezért oda se megyek hozzá vagy nem tudom, mert komolyan nem láttam még olyat, hogy egy csaj azért küld el mert nincs elég pénzem. De nyilván van az a hely ahol ez a fontos, én az ilyeneket kerülöm.
2011. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Mutasson nekem egy gazdag híres pasit, akinek nem top modell csaja van. Pl Dzsudzsak, pedig ritka ronda, vagy az a kövér politikus.
2011. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Az, hogy vannak ilyen nők tény. De hogy a jó csajok mind ilyenek az nagy hülyeség. Azokat a lányokat akik pénzre mennek ignorálni kell, attól még van épp elég "topmodell" lány akit nem ez érdekel.
2011. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg a gazdag nőknek is fiatal szép bikáik vannak, ez tehát nem jelent semmit.
2011. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
És én még megnézném pl Bill Gates feleségét. Topmodell-e? Nem. Gazdag a pali? Mondhatjuk. Általánosítani felesleges.
2011. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 kendrazoltan ***** válasza:
Természetesen kivételek midig vannak szerencsére, mert bizonyára sokan vagyunk úgy ezzel, hogy nem kirakati bábút szeretnénk tartani, hanem párt. A lényege az a dolognak, hogy ki kell szűrni azt a bizonyos nem kívánatos réteget, ami nem mindenkinek könnyű, aki nem egy nagy csajozógép...
2011. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Bill Gates más korosztályt. Egy top modell csaj akkor se fog egy pl kövér csóró pasival járni csak mert van önbizalma meg dumája.
2011. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
na ne mondjátok hogy a csajoknak a pénz kell,arra mennek,mer akkor nemlenne magyarországon az emberek 95%-ának nem lenne csaja
2011. nov. 5. 12:01
 20/26 kendrazoltan ***** válasza:

Pfffffh, hányszor ismételgessük ugyanazt?

1. Lődd be a célközönséget

2. szűrd ki a nem kívánatos "sittet"

3. Vedd rá magad és menj oda, de ne valami szar tucat dumával

4. Tartsd fenn az érdeklődését úgy, hogy közben te irányítod a beszélgetés alakulását

5. lyukadj ki, ahova szeretnél


Nagyon röviden ennyi...ha nincs pénzed, az nem baj, mert nem mindenki születik bele a lecsóba, de akkor vedd észre, ki az, akit az érdekel és SZARD LE MAGASRÓL...

2011. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!