Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrégiben találkoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrégiben találkoztam egy lánnyal... ha mellette vagyok olyan zavarban vagyok ugyan próbálok laza maradni és a haverok azt mondják hogy nem lehet észrevenni, de akkor is...Ez most mi? Hogyan tudhatnám meg hogy mi?

Figyelt kérdés
Ha nem vagyok a közelében akkor hiányzik és attól félek, hogy épp most ismerkedik meg valakivel akibe hip-hop szerelmes lesz:S persze sokan azonnal rávágnák hogy kedves barátom ez bizony szerelem... de én eddig még nem voltam szerelmes és azt sem tudom hogy ez az-e... egyébként a lánnyal 1-2 hete ismerjük egymást nem járunk, de szinte már mindenhol megérintettük egymást:) a lány 13 én 17 vagyok a társaságban főleg 17 évesek vannak és engem mondanak a kötelességtudóbbnak és én mégis most úgy érzem hogy éretlen kölyök vagyok...
2009. máj. 7. 00:38
 1/7 A kérdező kommentje:
kötelesség helyett felelősséget akartam írni bocsi
2009. máj. 7. 00:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

13 éves??Mit akarsz azzal kezdeni? Mit tapogatsz rajta, az a lány még talán nem is menstruált. Jézusom, 14év alatt ha megfogod a "mellét" az szexuális zaklatás hiába akarja Ő is.

Te gyerek vagy Ő meg kislány...általános iskola 7.es b*szki Te meg majdnem ballagsz középsuliban. Nem röhögnek ki a haverjaid? :D


23/f

2009. máj. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is: mennyi van a lánynak a 14. születésnapjáig? Csak mert egy 17 éves embernek már vannak bizonyos igényei, amiket viszont akár büntethetnek is. Szóval vigyázz magadra. (Csak mert az érintésekből úgy látom, itt már testi vonzalom is van.)


A szerelem szót sokféleképpen lehet értelmezni. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy láthatóan nem vagytok egymásnak közömbösek. Ha érdekel nőként, és úgy érzed, egy jó darabig még meg tudnád állni szex nélkül, akkor próbálkozz a szokásossal: hívd sétálni, moziba, hasonló.


De arra tényleg vigyázz, hogy egy ennyi idős lány még egészen másképp gondolkozik, a törvény se véletlenül 14-nél húzza meg a beleegyezési határt. Meg ha összejöttök, akkor majd a szüleivel is meg kell majd küzdened, akik nyilván féltik a lányukat. A Btk. szerint:


"201. § (1) Aki tizennegyedik életévét be nem töltött személlyel közösül, valamint az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét meg nem haladott személlyel fajtalankodik, bűntettet követ el, és egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


Szóval ha te előbb elmúlsz 18 mint ő 14, akkor a csók (=fajtalankodás) is büntethető lesz. Szóval csak okosan.

2009. máj. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is 13 évesen jöttem össze a 17 éves párommal, és még ma is együtt vagyunk, összeköltöztünk, családot tervezünk. Ma 25 és 29 évesek vagyunk. És nem minden pasi rögtön "azt" akarja.

A kérdezőnek pedig: egyértelmű, hogy bejön a lány, ismerkedj vele, hátha lesz valami komolyabb folytatás.

2009. máj. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, a törvénnyel vigyázz, mert nagyon meg lehet szívni, nem is a csaj, hanem a szülei miatt ha olyanok!... De ha nem akarsz semmi törvénybe ütközőt csinálni akkor hívd el randizni, stb, szerintem egyértelmű hogy -ha nem is szereted de - nagyon tetszik neked a lány...

(És arra tényleg vigyázz, hogy ő előbb múljon el 14 mint te 18, mert különben csak nézheted, semmi több...)

2009. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nyugica belépett egy másik lány a képletbe:) (16 éves) megbeszéltem mindent az előbbi lánnyal úgyhogy beajánlottam egyik haveromnak (én a kerítőbácsi) most rástartoltam a 16 évesre:D kívánjatok szerencsét
2009. máj. 7. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező:)


14vagyok lány:P

Hát erre az egész kérdésre vagy hogyis mondjam csak azt tudom mondani, hogy az olyan lányok csicskák, már bocsi.

Énis zavarban vagyok egy helyes srác társaságában, de az enyém abban különbözik,hogy nem tudok mit mondani...

És vörösödök:$

Nekem is 17 éves barátom volt, de minden elromlott.

Nemvolt túl izgi a kapcsolatunk:S és még igazán énsem voltam szerelmes azthiszem.

Ha gondolod vegyél fel msn-re szívesen beszélgetnék veled:)

cica_csillu_cica@hotmail.hu :)

14 éves létemre nem tudjátok elképzelni mien megértő,figyelmes és hogyis mondjam nem tapasztalt hanem tudok tanácsot adni:)


Na sziiia:)

2010. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!