Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? No 1 contra No 2?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? No 1 contra No 2?

Figyelt kérdés

No 1: tavkapcsolat. Tobb mint egy eve megismerkedtem valakivel akivel nagy volt a fellangolas. Tisztesseges ferfi es jol megvoltunk egyutt. Sex is kituno vele. Kulfoldon lakom igy nagyon nagyon kevesszer tudunk talalkozni. A kovetkezo talalkaig legalabb 7 honap van hatra, ha nem tobb. Utana megint par honapos szunet kovetkezne mig ujra egyutt lehetnenk. Aztan a kerdes h szokna meg a kulfoldon valo elest mert nem mindenkinek konnyu. Tudom h szerelem mindent elbir es legyoz es akar haza is lehetne koltozni ha srac nem birna a kulfodli eletet, azonban en nem tudok Mo-n elni. Egyreszt olyan kotottsegeim vannak a kulhonban amit nem tudok feladni ill nagyon koltseges lenne feladni masreszt en anno azert telepultem kulhonba mert sosem voltam boldog es elegedett a szulohonban.


No 2: nem regiben megismerkedtem teljesen veletlensegbol egy helyivel aki nagyon aranyos es felkeltette erdeklodesemet. Parszor randiztunk es ujra elojott a fellangolas a vagy. Az igazsag az h vonzodom hozza es azota az erzeseim No 1-al megvaltoztak. Nem azt mondom h No 1-t nem tisztelem vagy szeretem, hanem h az erzesek nem ugyanazok mint egy eve volt. Igazandibol egesz nap No 2 jar az eszembe es azt varom h mikor tudunk ujra talizni. Egyenlore nem tortent meg semmi fizikalis kozottunk csak erzem h erzelmileg maskepp latok dolgokat. Ugyanakkor No 2-t meg nem ismerem annyira. Neha furcsa erzeseim vannak a jovot illetoen vele kapcsolatban.


Lehet h parasztsag de letezik olyan h ilyen hosszu ideje ilyen ritka talalkozassal fenntarthato egy tavkapcsolat??? Vagy teljesen normalis ahogy erzek???? Erdemes a talan biztosat (No 1) felcserelni az egyenlore meg bizonytalan (No 2-ra)???


2008. márc. 19. 01:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem jól nézed ezt a kérdést.

onnan kellene nézni, hogy mit szertnél a jövében. Ha család, gyerek szerepel a tervedi közt, és te nem akarsz/fogsz hazaköltözni, No.1 meg nem tud külföldön létezni, akkor a kapcsolat ugyan fenntartható elvileg bármeddig, de nincs jövője. Akkor viszont tök fölösleges még akár évekig húzni.

2008. márc. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

egyet ertek az elottem szoloval.Nezopont kerdese.Te kell eldontsed hogy tenyleg a jovoben mit akarsz es hogy mennyire eri meg ezt a tavkapcsot fenntartani es hogy mik a terveid No.1-el.Lehet viszont hogy a No.2 irant valo fellangolasod csak azert van mert legbelul te is erzed hogy szukseged lenne valakire akivel estenkent cseveghetsz ,hozza bujhatsz es akinek a karjaiban aludhatsz el,cska ezt meg te sem mered bevallani magadban.

Mi adhatunk itt hulyebnel hulyebb tanacsokat,de a dontes rajtad all.Te neked kell tudnod ,hogy mi van OTT LEGBELUL....!!!!

2008. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Hát, ne haragudj, de ez miféle dolog? No 1, és No 2?!!

Te nem tiszteled egyiket sem...

2008. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem győz le mindent!!

A távkapcsolat működhet, de nem ilyen mértékben. 7 HÓNAP,rengeteg


No 2 sztem egyértelmű!

2008. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!!!

3ik hozzaszolonak: nem akartam neven nevezni az illetoket ezert irtam igy h No1 & No2 de lehetett volna XY & AB. Nem azert volt mert nem tisztelem egyiket sem.


azert voltam nagy dilemmaban mert nem akarom egyiket sem megbantani de szeretnek az eletemmel kezdeni vmit. Ha huszon eves lennek akkor nem lenne gaz varni 7 honapot meg meg utana par honapot vagy rizikozni ha nem tetszik neki a kulhonban hazamegy es baratok maradunk. a gond h 35 multam es sajnos nincs idom varni mig No1 meggondolja magat h marad e vagy megy... szeretnek csaladot, egy szereto ferjet. es ezt meg tudom kapni No2-tol a kesobbiekben. Nem beszelve h fizikalisan jobban vonzodom No2-hoz lehet azert is mert erzesek valtoztak az ido soran, meg a kockazat tudata ami az egeszben rejlik.


De mindenesetre koszonom a valaszokat mindannyiotoknak es azt hiszem tudom h mi van ott legbelul es tudom h mit kell tennem!!!

2008. márc. 22. 07:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem volt elég erős a szerelmed a no1 iránt. Ez akkor is előfordult volna veled, ha nincs távkapcsolat.Szerintem ez egyszerűen adódott. Ha már nem vagy szerelmes a no1-be mert ennyire no2 vonz, akkor az a legtisszességesebb, hogy add vissza neki a szabadsáágt. Hátha találkozik egy hozzáillő, aranyos lánnyal, akinek ő a világ közepe. Ha valaha szeretted, akkor te is igazat adsz nekem: megérdemli hogy boldog legyen.
2008. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!