Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzek rá úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek rá úgy, hogy nem kérdezek rá?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akivel meglehetősen jóban vagyunk mostanság. Együtt lakunk, csomó helyre eljárunk együtt, nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában. Kezd egyre szorosabb lenni a kapcsolat közöttünk, a kölcsönös bizalom már megvan, bármit megosztunk egymással. Ez egy tökéletes barátság kezdete lenne, csak az a gond, hogy ő 100%-ban megfelel az ideálomnak. Nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e, de azt biztosan tudom, hogy boldoggá tudnánk tenni egymást. Szeretném, ha ezt ő is így gondolná, vagy hogy megtudjam, hogy így gondolja, ha így gondolja.


Direktben azonban nem kérdezhetek rá, mert azzal elvágnám magam nála. Ha felajánlkozom, azzal biztosan elveszítem a lehetőséget, hogy több is legyen köztünk, mivel akkor én is csak egy pasi lennék, aki meg akarja kapni. Sebezhetővé válnék, a nők pedig nem szeretik a sebezhető férfiakat. Ezért valahogyan burkoltan, de mégis egyértelműen kellene felhoznom ezt a dolgot. Elég jól megismertem már ahhoz, hogy tudjam, hogy valójában hosszú távon olyasmi férfira vágyik, mint amilyen én vagyok. A legjobb lenne elérni, hogy elszólja magát kettőnkkel kapcsolatban, vagy olyan helyzetet teremteni, ahol részletesen ki tudom fejteni azt, hogy mit gondolok erről az egészről anélkül, hogy azt gondolná, hogy én is csak puncira hajtok. Ez természetesen nem így van. Én csak szeretném, hogy szerethessem és hogy szerethessen. Ennyi az egész. Boldoggá akarom tenni, mert tudom, hogy képes lennék rá.


Nem akarom elhibázni. Lehet, hogy ő a nagy ő.

Segítsetek!


Nem vagyunk már gyerekek, én 20, ő 22 éves.


2011. nov. 2. 13:23
 1/9 anonim válasza:
Nagyon nem értek az ilyen dolgokhoz de van egy ötletem
2011. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Esetleg vegyél neki egy gyűrűt vagy egy nyakláncot vagy egy fülbevalót és meg mondod hogy nagyon szép vagy gondoltam ez jóll állna neked és szeretném ha járnák.. vagy ilyesmi hogy szeretném ha mi mostmár nem csak barátok lennénk hanem kapcsolatban lennék mert nagyon szép vagy és vonzódom hozzád
2011. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Majd ha már szexre is rá akarod venni akkor sötét szoba nagyon romantikus esetleg szex film és bókolások
2011. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
vagy egy szexes tárgyat raksz az ágyra mikor nézitek a filmet vagy adsz neki
2011. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Arra ne várj,hogy ő szólja el magát.Ez igencsak gyáva puhap*cs dolog lenne,már megbocsáss:)

Légy férfi végre és mond el neki,hogy egyszerűen vonzódsz hozzá már egy ideje,és ha ő is benne van,akkor próbáljátok meg.

2011. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen játék mióta világ a világ. Nem nagyon van arany középút. Ha ő az ideálod, akkor talán tenned kellene érte és ennek van kockázata. Viszont ha nem vállalod, akkor így maradtok, amíg valaki el nem viszi. Mert jó esélyt látok arra, hogy nem azzal fog élni hosszú távon aki csak barát.


(egy tipp: vidd el vacsorázni. Csak úgy. Beszélgess az ő ideáljáról. Egy másik huncutabb tipp: véletlenül nyiss be a fürdőbe, amikor bent van.:D ... bár ez hamar rövidre zárja a kérdést 50-50%-ban bármely irányba.) :D

2011. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 14:05-nek a hasznos választ.

Tervezzük már egy ideje, hogy elmegyünk színházba, utána lehet meghívom valamire. Megpróbálom majd szóba hozni az ideálját, ez jó ötlet volt, köszi. Abból már el lehet indulni ilyesmi témák felé.


Többieknek: leírtam, hogy konkrétan nem kérdezhetek rá. Szerintem az, hogy húzom ezt a dolgot nem töketlenség, hanem következetesség. Nem azért nem hoztam ezt még szóba egyértelműen, mert gyáva vagyok, hanem mert tudom, hogy így nem lenne a válasz. Minek vegyem el kettőnktől a lehetőséget egy idő előtti rákérdezéssel?

Szexszel kapcsolatban pedig, köszönöm, de nincs szükségem segítségre, az már menne. ;) Csak előbb jussak el odáig, hogy mondjuk megcsókolom. Egyelőre az nekem tökéletesen megfelelne.

2011. nov. 2. 17:48
 8/9 anonim ***** válasza:

14:05 vagyo

A tétovázás visszaüthet, főleg abban az esetben ami neked kedvez. Ha ő is így gondolkodik, hogy "Jó lenne, de én nem léphetek..." akkor egy idő után beüthet a fent leírt állapot a lánynál is. Tehát lehet, hogy tutyimutyinak fog tartani. Ma már nem divat, hogy hónapokig kerülgetik egymást a fiatalok. (S itt nem a szexre gondoltam.) S akkor romlik a megítélésed. Szerintem ne habozz már sokat.

2011. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megfogadom a tanácsod.

Meg is van már, hogy mivel zárom rövidre a szituációt.

2011. nov. 3. 04:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!