Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fog kihalni az ország?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wasa kérdése:

Miért fog kihalni az ország?

Figyelt kérdés

A romák folyamatosan szaporodnak . A nők karriert akarnak

és csak hülyítik a férfiakat . Nincs normális értékrendje

az embereknek és ha már a tvből is trágárság megy : Valóvilág ,Összeesküvők.. Ne csodálkozzunk milyen a színvonal az újabb facebbook ,divatgenerációk között... Dolgozni senki sem akar és mindig a másik utálata könnyebb aki tehetősebb és elér valamit tehetségével . Egyre kevesebb nő van korosztályokban és a jóindulat

nem ér semmit ,mert a nőknek az a rossz kell aki kihasználja ,megsérti őket és soha nem tanulnak hibáikból.

Egy romlott társadalomban élünk ahol az érdekek fontosak

az érzelmek , őszinteség helyett...


2011. okt. 30. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez remek kérdés, csak rossz helyre tetted fel.
2011. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
hát igen sajnos az élősködők szaporodnak a leginkább, és sajnos mi pedig ezt eltűrjük, hogy élősködjenek, még a kormányunk is őket védi :( ez a legnagyobb probléma jelenleg szerintem
2011. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten igazad van a nőkkel kapcsolatban. De én nagyon sok olyat ismerek, aki szívesen maradna otthon 1-2-sok gyerekkel meló helyett, csak hát nem teheti... A férje nem tudná eltartani mindannyiukat. Meg hát ugye aki főállású háztartásbeli, arra rögtön rásütik, hogy utál dolgozni, eltartatja magát, stb. Pedig a gyerekek és a ház körül is van bőven mit csinálni.

Az meg, hogy mindegyiknek csak az kell, hogy kihasználják, megalázzák őket, szerintem nem igaz. Én pl biztosan nem szeretném, de nem is igen lehetne, mert nem hagynám :P


26/L

2011. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Köszönjük, Emese.
2011. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Társadalmi kérdés nők - férfiak kapcsolata alapján
2011. okt. 30. 13:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb ember munkáját csak külföldön becsülik meg eléggé?
2011. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 JulesM111 ***** válasza:

Szia.


Amit leírtál, igaz, tényszerű, de szerintem nem ilyen nehéz, és rossz a helyzet, attól függ milyen szemmel nézed, vagy milyen hatásokkal találkozol.

2011. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésedet.
2011. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azt tudtátok, hogy Magyarországon a 6év alatti gyerekeknek csak a 30%-a magyar ?? Idáig jutottunk...
2011. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én optimista vagyok. Sokkal rosszabbat is túléltünk már a történelem során, néhány primitív ember alatti söpredék sem lehet akadály.
2011. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!