Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elso baratno, mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso baratno, mit tegyek, hogy? 16 / F

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnek mar egy baratnot ,van 3 lany aki kedves nekem ,csak nemtudok se kozeledni ,nemtudom mit mondjak neki ,pedig egy kedves ,erzekeny szemelyiseg vagyok a lanyok teren ,egy ojan gentleman fajta vagyok. Lenne egy lany ,nagyon szep ,5 haznyira lakik tollem ,de ha jarnek vele akkor mit szolnanak a haverok? mar volt baratja de en megis felek ,mit fognak szolni ,nem lessz unalmas az hogy mindennap kijon puszi puszi es ennyi? nemtudom ,de nekem az ideal mindig mintha az lenne hogy elvonulunk egy hejre, vagy felmegyunk az allatkertbe megiszunk egy udittot meg ijesmi ,a baj az hogy kibaxottul szegelos vagyok :(

Es meg baratnom se volt :(


Elore is bocsanatot kerek az ekezetek miatt ,angol a billentyuzetem.


2011. okt. 28. 18:56
1 2
 11/18 Smartguy86 ***** válasza:

Most a lenyalás az a csók??? Beszélj már ember nyelven, te félművelt! :DDDD


Szerinted bárki úgy születik, hogy tud csókolózni meg csajozni? Ha sose kezded el, sose fog menni. Ez nem olyan, hogy elolvasod a szakirodalmat aztán már tudod is hogy kell. A világon az elmélet és a gyakorlat az ÉG ÉS FÖLD. És sose fogod megtanulni, ha nem kezded el.


Kudarcok nélkül semmit nem fogsz elérni! Aki azt állítja, hogy ő mindig sikeres volt, az hazudik!

2011. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tisztázzunk valamit. A nyalás szót mindketten ugyanarra értjük? Te mit értesz nyalás alatt? Mert itt a többség úgy érti, hogy orálisan kielégíted. :) Lehet te is, csak nekem fura egy kicsit. :)
2011. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
jaj nem nem! Nallunk a nyalas az azt jelenti ,hogy csokolozol :D
2011. okt. 28. 19:15
 14/18 anonim válasza:
Oks akkor mostmár értem h de ne izgulj mert az úgy nem fog menni vagy rossz lesz ne koccanjon össze a fogatok és azt tudni fogod h hogyan az ösztönös első vok :)
2011. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Rendben! Nagyon koszonom mindenkinek a tanacsait ,tapasztalatait! Meg is van mit fogok csinalni ...

Lessz egy ojan buli cucc (golyabal) es elmegyek veluk arra, probalok a kedvebe jarni ,azutan meg elmegyunk bulizni ,es reszegen egy kicsit nyomulosabb vagyok ,es ha akkor osszejon akkor jo ,ha nem akkor ... van mas lany is a vilagon :)

Elso kerdesem raktam fel ,de kibaxottul bele viszitek az emberbe az onbizalmat! megegyszer koszonom . AZert ha van meg valami tanacs ne sporoljatok veluk :D elso tapasztalatok hibai? amibol tanulhatok esetleg?

2011. okt. 28. 19:19
 16/18 anonim válasza:
Korotok mennyi?De azért ha a lány nem ivott alkoholt akkor lassan próbálkozz mert én már jártam úgy h nagyon rossz volt mikor alkohol befolyásoltsága latt volt.
2011. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
En mikor alkohol befojasa alatt vagyok (a hetvegen egy hazibuliba voltam eloszor ) akkor a lanyok elegge elkapjak a szemem ...alkohol nelkul egy lany feneket hihetetlenul ritkan fognam meg csak ugy , alkohollal pedig kijon belollem mintha tapasztalatom lenne ,es kepzeld ,szo se volt elutasittasrol :) persze akkor jott meg a csokolozas kedve ,csak hat nem volt kivel ... marmint lany volt de nem alkalmas ra :(
2011. okt. 28. 19:27
 18/18 anonim válasza:
Jó én csak mondtam 1 tapasztalatot de azt nem értem h van 3 lány és akk mégis csak 1nél próbálkozol ?
2011. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!