Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megpróbáljak vele négyszemközt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljak vele négyszemközt beszélni? Hogy jobban meg szeretném megismerni, vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác aki már régóta tetszik.Egy suliba járunk ő 17 én 16 már felvettem iwiw-en és msn is beszéltem vele 2-szer de ő nem volt valami közlékeny velem szemben.(Az a baj hogy ő a gimi egyik legismertebb embere mivel DÖK elnök helyettes)!!!Már személyesen is beszéltem pár szót vele és tudja is ki vagyok de ha meglát még mindig nem köszön csak akkor ha én köszönök.

Köszi előre is a segítséget!!!


2008. márc. 15. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarok ilyet mondani, de sajnos én egyértelműnek látom a helyzetet. A pasi számára csak egy csaj vagy a suliból, nem több. :( Jófejkedhedhetsz vele, hátha megváltozik a helyzet, de én egyelőre ennyit látok.
2008. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha te mondod neki, hogy szeretned megismerni, akkor ellenkezo iranyba fog toled szaladni.

Nekem is volt egy ilyen esetem meg kozepsuliban...nagyon szerelmes voltam es egy a sok kozul. Akkor.

Eltelt par ev es hat nem revansnak szantam de ugy alakult, hogy nekem is egy a sok kozulle valt a fiu mikor ujra talalkoztunk.

En jeloltem be az iwiw-en es hat 16 ev utan is emlekezett ki vagyok...

Igazabol nem tudom mit tegyel. Ha kedves vagy olyan amilyen az vagy te. Ha kell jo, ha nem kell meghat maradjon csak az az unott erdektelen DOK helyettes.

Mondjuk en biztos megjegyeznem neki, ha netalan lealacsonyodik hozzad es szot valt veled, hogy igencsak csunya dolog nem koszonni ....

Erre biztos reagalni fog.

2008. márc. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom mert nemrég a termünkben megtaláltam néhány papírt amit az ő osztálya hagyott ott és oda adtam neki és akkor nagyon kedves volt mosolygott meg kétszer is megköszönte!!Lehet hogy mégis megpróbálom mert veszíteni valóm nem sok van...:DÉs köszike a válaszokat!!!
2008. márc. 16. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!