Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti hogy ítélitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy ítélitek meg azt aki az első randira a legmárkásabb cuccokban jelenik meg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

tök normálisan, nem gondolom nagyképűnek aki villogni akar h most mekkora is vagyok full puma szettben


ha jómódú ez természetes, ha kevésbé az akk számítanak neki az apróbb dolgok ami valljuk be nagyon is jó (:

2009. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
az a gáz, ha a másodikban is ugyan abban jön.
2009. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Fúú hát nekem leesne az állam és villognának a dollárjelek a szemem előtt, ha első randin egy pasi ízléses Armani öltönyben várna, és mutogatná a Rolex óráján, h másfél percet késtem.

Egyébként szerintem ez tök igényes. Én is márkás ruhákban szeretek járni, sőt a márkás, minőségi parfümökre is nagy hangsúlyt fektetek. Főleg első randin, abszolút jó benyomást keltenek a márkás, igényes, stílusos darabok.

2009. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
engem nem érdekel^^" abba jön amibe akar.. jó ne ilyen susogós sortban és vmi szakadt pólóban..:D elég ha igényes. jó, az, h márkás cuccokban jön nem negatív dolog természetesen, sőt. de vannak ennél fontosabb dolgok.
2009. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem kicsit sem érdekel, valszeg észre se venném, hogy mi van rajta, mert nem azt lesem. Legyen ízléses, egyéni, igényes és kész. Nem muszáj valaminek baromi drágának lennie ahhoz, hogy jól nézzen ki. Én ilyen téren jobban szeretem azt aki ésszel vásárol "sárból igazgyöngyöt" alapon, mint aki mindenáron meg akarja mutatni, hogy ki a jani a környéken. Elég szánalmasak tudnak lenni ezek a márkaemberek.
2009. ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
szerintem gáz..infantilis..nagyképű..felesleges rongyrázás.. ne ezzel cuppantsd magadra a csajt vazz..hanem a személyiségeddel!
2009. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Fiú vagyok, de erre válaszolnék, hiszen lányok is képesek igy öltözködni, drága, márkás cuccokba.


A kérdés az, hogy a szép ruha alatt hogyan néz ki. Egy dagadt lány/pasi nem tud meghódítani senkit, bármilyen márkájú ruha is van rajta.

2009. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

ha hétköznap is így öltözködik, akkor jó, de ha csak az első randi miatt "kiöltözött" és beszerzett egy márkás felsőt az gáz

egyébként én lány vagyok és mindig márkás ruhákban járok és nem szokott ebből problémám lenni, mert nem hivalkodóak

2009. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Most sírtam el magam,mmint az utolsó előtti utolsó mondatán.Mi az,hogy egy dagadt senkit sem tud meghódítani?Rajtam is van egy kis röcögős háj,mégis vannak jópáran akik velem akarnak lenni.Nem csúnyák senki szerint sem,ízléses jóképű srácok.És akkor mit kézelsz te,hogy ezt mondod.Lehet,hogy szerinted egy dagadt lágy akinek van egy kis úszógumija nem lehet szexi,de ne beszélj az összes férfi nevében.Remélem valami 150kg csaj fog neked bejönni aki agyonnyom az ágybanXD
2009. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, hogy előtte milyen ruhákban járt, és persze, hogy milyen a srác.

Mert ha eddig egyszerűen járt, és a randira eljönne márkás cuccokban, akkor lehet, hogy a lánykedvéért csinálja, hogy tetszedjen a lányka, de lehet, hogy azért, hogy nagymenő legyen.

Nekem az őszinte fiúk tetszenek, akik az igazat mondják, és nem találgatnak mindenféléket ki, hogy pld. már sok 'csajuk' volt. És felőlem jöhet akár mibe, csak ő legyen az, nem csak testileg :), hanem belsőleg is.

2009. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!