Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan és hol szerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan és hol szerettek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha van kapcsolatotok akkor hol és hogyan issmerkedtetek meg, ki kezdeményezett?
2011. okt. 2. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:

én fiú vok igaz de én leszólítottam egy csajt metrónál és simán ment. vagy koncerten elkezdtem együtt mozogni egy csajjal és tök jól elvoltunk ugyanúgy.

fiúnak kell kezdeményezni egyértelműen de ha szemeztek és látod hogy a tekintete is szinte átüti az agyad akkor simán odamehetsz mert jelez hogy akarja, vagy ha a haját baszogatja az is jelzés :)

legalábbis nekem eddig ezek bejöttek :)

2011. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És metrónál milyen szöveggel mentél oda?
2011. okt. 2. 15:07
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Jegyeket bérleteket!
2011. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én interneten szeretek ismerkedni. Ott is ismertem meg párom, társkeresőn. Ő írt rám először, de én zsongtam be a legjobban, mert ő volt az egyetlen, aki tudott helyesen írni. Sok mindent elárul az ember helyesírása.
2011. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen ismerkedtem meg a mostani párommal is. Jóképű volt, önbizalommal teli és jó a beszélőkéje.
2011. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Parkban, futópályán, kávézóban, szórakozóhelyen semmiképp sem, oda megbízhatatlan alakok járnak, nem várnék semmit egy olyantól aki bulizik meg iszik. Havernak jók.


20/l

2011. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vonaton, buszon is jól lehet ismerkedni, neten is találni rendeseket csak általában messze vannak vagy más baj van velük.
2011. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 napietus ***** válasza:
én általában ismerősi körben ismerkedtem, férjemmel is pl. egy sportklubba jártunk. nyilvános helyen, idegenekkel soha nem ismerkedtem.
2011. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!