Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire nehéz egy lánynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz egy lánynak a régi kapcsolatát (nem tudom milyen hosszú) elfelejtenie? Mennyire nehéz új kapcsolatot kezdenie, és mennyire kell nekem lassan és óvatosan közelednem felé?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen régen szakított barátjával, és hogy mennyire hosszú kapcsolat volt... :(
2009. ápr. 27. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az idő függvényében és a kapcsolat mélységétől függően változik... De hamar semmiképp, ha tényleg komoly volt. Én egy hónapon belül semmiképp nem javasolnám, hogy közeledj felé. Légy ott neki barátnak, de hidd el, az ember ilyenkor egyáltalán nem fogékony új kapcsolatra...
2009. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz...én mondjuk így rosszul is jártam először...6hónapos kapcsolatomat otthagytam és nagyon rosszul tettem úgy éreztem utána...aztán rá jött nekem még egy szerelmi csalódás is ...utána találkoztam egy sráccal akivel elég sokat chateltem már úgy 1-2éve... az első találkozás után össze jöttünk...ami részemről elég elhamarkodott volt...mert egyszerüen túlságosan kapkodta,m és csak kerestem valakit mellém...pedig mér a másik srác hiányzott...5nap után pont emiatt szakítottam az új sráccal...és kibékültem a régivel...ami egy nagy hülyeség volt részemről...meg is bántam...1hétre rá megint szakítottam a sráccal...mert már tudtam miért is dobtam igazából...aztán erre rá 1-2hétre békültem ki az 5naposommal...rájöttem hogy szeretem és hogy én is sokkal többet érek neki mint ennek a 6hónaposnak...azóta is együtt vagyunk...2hónapja:)...a lényeg annyi hogyha túlságosan kapkodsz akkor így jársz mint az én barátom...:S szegényt eléggé átvertem végül is...és én nagyon is bánom...örülök hogy megbocsáltott,nemtudom hogy ezt a szituációt ő hogy kezelné...ezt remélem te azért tudod...
2009. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

akkor próbálok finomabban közeledni hozzá

szórakozóhelyen táncoltunk, és után mondta hogy nemrég szakított a volt barátjával... de a számát megkaptam :)

2009. ápr. 27. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!