Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejönnek az ázsiai pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek az ázsiai pasik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 17:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Be. :)
2011. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 habibi ***** válasza:
100%
attól függ Ázsia melyik részéről van szó, mert ugye nem mindenhol ugyanaz a típus él
2011. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
nem de az ázsiai nők szerintem szépek. (japánok, néhány indiai, és a törökök, thaiok, stb. úgy általábnA)
2011. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
nem
2011. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
94%

Nekem nagyon is. Bár én legfőképp a koreai pasikért vagyok oda. Hiába mondja mindenki, hogy nekik kicsi, meghogy semmi izom nincs rajtuk... A méret nem érdekel.(még) Az, meghogy semmi izom nincs rajtuk, nem igaz... Sokkal izmosabbak mint egyes magyar pasik^-*

A japánok közül a lolitákat szeretem, mert imádom azt a stílust. Meg szerintem gyönyörűek*-*

Ja és igen... Ne féljen egyik ázsiai sem odamenni egy lányhoz, vagy egy nőhöz. ^^ Mert sokak félnek odamenni, hisz mi magyarok, lehordjuk őket mindennek-.- (tisztelet a kivételnek.) Pedig szinte rokonnép, rengeteget tudnak rólunk, és bírnak is minket. Mi pedig pont az ellenkezőjét tesszük-.- És ismét tisztelet a kivételnek.


14/L

2011. okt. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 yoghurt9 válasza:

Nekem igen :D

De miért kérdezed..ázsiai vagy? :)

2011. okt. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
nekem igen főleg a koreaiak és a japánok.
2011. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, miért ne? nem különbözünk annyira :D Az ősmagyarok is Ázsiából jöttek. Férfitípus meg ott is akad ezerféle.

Nem robotok, az afrikai, kaukázusi, germán stb típusú emberek sem egyformák, ott is akadnak kövérek, vékonyak, izmosak, kicsi szeműek, nagy szeműek, gülüszeműek, beesett arcúak, nagy orrúak, kis orrúak, magasak, alacsonyak, szőrösek, nem szőrösek.....

***

Bejönnek azok az ázsiai pasik, akik 165-180cm között vannak (mivel én csak 157cm vagyok)

Kevésbé szőrösek, nem szeretem ha egy pasi tiszta szőr(Chewbacca kíméljenek)

Szép kifejező szemei vannak, akár szemüveges is lehet.

Nem tüsi hajú, bele lehet túrni

Szép ajkai vannak, aranyosan mosolyog.

Kellemes mély hangja van.

Nem gizda, de nem is nagyon husis.

Világosabb árnyalatú bőrszíne van. (nem hófehérke, de nem is túl bronzos,vagy napbarnított)

Szépek a kezei.

Ápolt.

Intellektuális alkat, kissé művészi

Vicces, jó a humor érzéke, hasonló az érdeklődési köre velem.

Nem lusta.

Ezek a legfőbb jellemzők, persze még van sok kis apróbb, de én ezt keresem minden férfiban. A kivétel az, hogy a feketéket, latinokat, arabokat, törököket nem igazán preferálom. Csak Eurázsia jöhet szóba :P

L/22

2012. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 kovacs pistajózsi ***** válasza:
100%

# 6/18 elég gyík testük van?

[link]

ugye ezt te sem gondoltad komolyan? :D

2012. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
bebe~~ ^w^/
2012. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!